Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Eser Premium Hotel & Spa  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Eser Premium Hotel & Spa
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 121,00 ₺

İstanbul Büyükçekmece’de hizmet veren Eser Premium Hotel & Spa sizlere unutulmaz bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü personeli ve hizmette sınır tanımayan anlayışıyla yıllara meydan okuyan Eser Premium Hotel & Spa yılların verdiği tecrübeyle sizlere hizmet vermektedir.
 Büyükçekmece’nin en işlek caddesi üzerine kurulu olan otelimiz yaz kış hizmetinizde olup yılın her ayında açıktır. Odaların son derece ferah ve temiz olduğu Eser Premium Hotel & Spa kendi eviniz kadar rahat edeceksiniz. Yazın serin kışın ise sıcacık odalarda konaklama keyfini yaşayabilirsiniz. Odalarımızın tamamında klima sistemi ve ücretsiz internet bulunmaktadır. Özel banyo içeren odalarda banyo malzemeleri otelimiz bünyesinden karşılanmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Beyaz saraya hoş geldiniz  5.0

Ali Rıza Doğu
İş gezisine geldiğimde bayan arkadaşımda yanımdaydı ve 3 gece kaldık. Kesinlikle burası harika diyorum. Odaya bir çıktık eşyalarda değil oturmak yatmak dokunmaya kıyamaz insan çizilecek diye. Saray dersek daha doğru olur. Beyaz saraya hoş geldiniz yani o derece bir yer. Tertemiz otel aynı zamanda temiz kalpli personel bunlar bir araya gelince ortaya bu beyaz saray çıkıyor işte.
Ali Rıza Doğu03/06/2016 13:32:08

İnsancıl Otel  5.0

Beliz G.
Eser Premium Hotel & Spa içerisinde özel banyo olması beni çok cezp ettiği için rezervasyon yaparken bu oteli tercih ettik. Kendi evimiz kadar rahat ettiğimiz Eser Premium Hotel & Spa, son derece ferah ve temiz odalardan oluşuyor. Personellerin yılları tecrübesini yaşadığı, davranışlarından çok çok belli oluyor gerçekten. Arkadaşım ve ben Eser Premium Hotel & Spa sayesinde muhteşem bir hafta sonu geçirdik. İnsancıl Eser Premium Hotel & Spa, harika.
Beliz G.21/03/2016 21:16:57