Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Esin Hotel Ankara  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Esin Hotel Ankara
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Tatil ve iş geziniz için geldiğiniz Ankara’ da güler yüzlü hizmeti ve konukseverliğiyle sizi karşılayacak ev sahibiniz Esin Hotel Ankara rahat ve modern bir konaklama imkânı sunacak. Merkez Ulus’a 1 km mesafede bulunan otel tarihi Roma hamamına da 150 metre mesafededir. Yürüme mesafesinde Restaurant, kafe ve cazibe merkezlerine kolayca ulaşacak işlerinizi rahatlıkla halledecek ve günün keyfini çıkaracaksınız. Metro istasyonu da yürüme mesafesiyle 15 dakika olup her yere ulaşım rahattır. Tüm odalarda merkezi ısıtma, klima mini bar, sıcak su, banyo, wi-fi bağlantısı, TV, uydu Yayını ve banyo mevcuttur. Esin Hotel Ankara farkıyla yapacağınız açık büfe sabah kahvaltısının ardından günlük işlerinizi rahatlıkla halletmenin keyfini yaşayacaksınız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Başarılı buldum burayı.  5.0

Atam
Anıtkabir'e yakın olmadı iyi oldu ziyaret etmiş olduk Atamızı. Konum açısından ve vermiş olduğu hizmetten dolayı Ankara'yı en güzel şekilde temsil ettiğine inanıyorum. Başarılı buldum burayı.
Atam03/06/2016 11:19:48

Anıtkabir İçin Değer  4.0

Ayfer U.
Anıtkabir'e gitmeyi çok istediğim için Ankara'ya gittim. Daha sonra Esin Hotel Ankara'yı tercih ettim. İnternet üzerinden bulduğum Esin Hotel Ankara, benim beklentilerimi bulabildiğim bir yer oldu. Ulaşımından vermiş olduğı hizmete, içerisinde bulunan konfor imkanlarından yemek sunumlarına kadar her ayrıntıdan memnun kaldım. Esin Hotel Ankara ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.
Ayfer U.07/03/2016 13:55:01