Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Eskibağ Butik Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Eskibağ Butik Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 99,00 ₺

Kendine ait özel bir plajı bulunan Eskibağ Butik Hotel Prens adaları olarak bilinen adaların en büyüğü olan Büyükada’da yer alıyor. Kabataş feribot iskelesinden on beş dakikalık bir yolculuktan sonra ulaşılabilecek olan otel 1 yıldız kategorisinde yer almasına rağmen çok daha kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir. 
Eskibağ Butik Hotel bünyesinde 19 adet oda bulunuyor. Ahşap görünümlü şık bir binada hizmet veren otelin tüm alanlarında internete bağlanabilmek mümkün olduğu gibi odalarında da gerekli olan teknik imkanlar ile konfora yönelik eşyalar titizlikle seçilmiş. Güne her sabah açık büfe oldukça zengin bir kahvaltı ile merhaba diyecek olan konuklar gün içinde adanın insanı sarhoş eden, dinlendiren ve tazeleyen havasının ve doğasının tadını çıkarabilirler. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Takdir ettim sizleri.  4.0

Mustafa Ali
Yaklaşık 2 ay önce otelinizde konaklama yaptım, özellikle resepsiyon arkadaşların yardımseverliği çok güzel, odamıza geçtik ve çok memnun kaldık sessiz sakin. Temizlik bakımından çok iyisiniz beğendik. Bu şekilde temiz otellerde kalmak her zaman güzeldir. Takdir ettim sizleri.
Mustafa Ali07/06/2016 06:32:07

çok güzel bir tatildi  4.0

Olcay D.
Benim için hem ulaşımı kolay hem de mükemmel bir şekilde dinlenebildiğim bir tatil olmuştu. Çok rahat etmiştim otel bir kere çok güzeldi. Dışardan o ahşap görünümü çok hoşuma gitmişti ve içerisini de bir o kadar beğenmiştim. Çok da rahat ettim odalar konforluydu. Çalışanlarda çok güler yüzlüydü ve çok ilgililerdi. Hizmet kalitesi beğenilmeyecek gibi değildi. Dinlendikten sonra otelin kendisine ait olan plajında keyif yaptım. Çok da sakindi. Deniz çok temizdi, keyif alarak yüzdüm. Ertesi gün otelin o güzelim kahvaltısıyla enerji topladım ve adayı keşfe çıktım. Bisiklet kiralayıp gezdim, doğa ve adanın havası çok güzeldi.
Olcay D.16/03/2016 17:14:22