Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Euro Park Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Euro Park Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Euro Park Otel, 163 standart, 4 deluxe, 12 executive, 4 luxury, 1 engelli olmak üzere toplam 184 odasıyla Beylikdüzü'nde hizmet vermektedir. Odaların tamamı modern çağın gereklerine uygun olarak dekore edilmiş ve buna uygun araç-gereçle donatılmıştır. Çeşitli büyüklükte 5 farklı organizasyon salonu bulunmaktadır. Otel bünyesinde yeme-içme alternatiflerinin sunulduğu kahvaltı salonu, teras restoranı, alakart restoranı ve lobi barı mevcuttur. Fitness ve spa merkezi misafirlerin kullanımına açıktır. Tüyap Fuar Merkezine 10 dakika mesafede yer almaktadır.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdeal konaklama  3.0

Miray U
Burada ailem ile beraber konaklamıştık,4 gün boyunca kaldığım bu otel çok güzeldi. Lüks hizmet anlayışına sahip bir tesis burası,beklentilerimikarşılayacak düzeyde bir yerdi diyebilirim. İlk defa bir tesisten bu kadar çok memnun kaldım, benden tam puan almayı başardı. Yemek hizmetinden de memnun kaldım, herşey çok lezzetliydi. Çalışanların hepsi içten ve samimi insanlar, hayal ettiğim gibi bir oteldi.
Miray U27/06/2016 01:59:44

Ses harici sorun yaşamadm  4.0

Burhan Lara
Otelde çok aşırı ses oluyordu etrafından dolayı.Gittiğinizde benim hatama düşmeyin yol kenarı oda istemeyin sakın yatamazsınız.Bunun dışında olumsuz durum yoktu.Zaten 2 gece iş gereği kaldım ve her şeyden memnun olarak ayrıldım.Yemekleri olsun kahvaltıları olsun gayet temiz ve lezzetliydi.Çalışan arkadaşlara da güler yüz ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederim.
Burhan Lara25/03/2016 13:38:29