Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Evcan Motel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Evcan Motel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Denizin kenarında, doğanın ortasında, muhteşem bir konumda bulunan Evcan Motel' e "ikinci evimiz" demek hiç yanlış olmaz. Sağladıkları rahat ortam, temiz odalar, güzel yemekler ve sizi oradan biriymişsiniz gibi hissettirmeleri, sürekli gitmekten sıkılmayacağınız bir yer haline getiriyor bu güzel tesisi ve ortamı. Ayrıca kendi yaptıkları ballarını da mevsiminde alabileceksiniz. Evcan Motel Marmaris Orhaniye de sakinliği ve huzuru size sağlayan, eşsiz manzarasıyla keyifli anlar geçirten tatil eviniz.  12 odasıyla hizmet veren Evcan Motel’in odaların da wi-fi bağlantısı, sıcak su, eşsiz doğa manzarası, telefon, TV, klima ve banyo vardır. Çam ağaçlarının ve bol oksijenin verdiği dinçlikle uyandığınız Orhaniye sabahında tazecik ürünlerden hazırlanan güzel bir sabah kahvaltısı eşlik edecek, zinde bir günde denizin ve doğanın tadına varacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ailelere daha uygun gibi duruyor.   3.0

Yunus Aslı
Burası güzel ama eksikler var. Mesela duvarlarda sanırım yalıtım yok ses konusunda çok rahatız olduk karımla. Diğer odalardan dahi sesleri duyabiliyorduk. Bu konuda olumsuzuz. Diğer yandan yemekleri olsun odaların temizliği olsun gayet başarılı. Birde bahçesi çok güzeldi. Ailelere daha uygun gibi duruyor.
Yunus Aslı11/06/2016 11:08:40

ara sıra kaçın bence.  3.0

Yunus F.
Çok bunaldım ve bir anlık kararla çıkıp gittim Orhaniye’ye. Daha önce birkaç kez eski eşim ve oğlumuzla gidip farklı bir otelde kalmıştık. Doğası ve denizi ile tatil için çok elverişli bir yer. Belde olarak huzur verici bir havası ve insanı dinlendiren bir doğası var. Yine oraya gittim bu sonbahar. Gelişi güzel bir kaçış olduğundan rastladığım Evcan Motel’de kaldım 5 gün. Oldukça sessiz sakin bir motel. Bunda tabi mevsimin de rolü vardır şüphesiz. Daha iyi oldu. Kafa dinledim. Kapattım telefonu, deniz kenarında yürüdüm, bahçede çay içtim. Arındım, yenilendim resmen. Meğer insanın ne çok ihtiyacı oluyormuş ara sıra her şeyi boş vermeye.
Yunus F.23/03/2016 00:37:51