Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Faralya Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Faralya Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 195,00 ₺

Sahip olduğu hizmet anlayışı sayesinde farklılığın elde edilmesine olanak tanıyan Faralya Hotel sakin bölgede konumlandırılmıştır. Konfor adına gereken tüm uygulamaları ön plana alarak kendinizi farklı hissetmenizi sağlayan Faralya Hotel açık yüzme havuzu imkânı sağlamaktadır.
 Faralya Hotel ücretsiz olarak otopark, bahçe, bar cafe ve havaalaın servis hizmeti de sunmaktadır. Faralya Hotel’in tüm odalarında banyo, klima ve fön makinesi yer almaktadır. Dilerseniz bisiklet platformundan da yararlanarak farklı aktivitelerin gerçekleşmesini destekleyebilirsiniz. 
Faralya Hotel dinlenmeniz adına yoga hizmeti de sağlamaktadır. Tesisimiz, beklediğiniz hizmet anlayışından daha fazlasını sizlerle paylaşarak farklılığın elde edilmesine olanak tanımaktadır. Faralya Hotel, Mavi Lagün Plajı’na yaklaşık olarak 20 dakikalık mesafede yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Orta dereceli kalınabilir bir yer.  3.0

Gülay F
Kafanızda nasıl bir tatil var bilmiyorum ama çok lüks bir yer beklemeyin burayı. Odaları temiz sorun yok. Etrafı yeşillik ona da tamam. Ama bazı hizmetler eksik kalmış durumda. Ayrıca fiyatı bu hizmete göre fazla bence. Bu konuda yönetim hemen bir düzenleme yapmalı. Bunun harici orta dereceli kalınabilir bir yer.
Gülay F26/05/2016 07:50:38