Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Fenerbahçe Spor Kulübü Konukevi  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Fenerbahçe Spor Kulübü Konukevi
%94 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 261,00 ₺

Hizmet planlaması adına biçilmiş bire kaftan niteliğine ev sahipliği yapan Fenerbahçe Spor Kulubü Konukevi iç mekanındaki farklı dekorasyonlar aracılığı ile marjinal formun oluşmasına kaynaklık etmektedir. Fenerbahçe Spor Kulubü Konukevi toplamda 24 odaya sahiptir.
 Fenerbahçe Spor Kulubü Konukevi’nin tüm odalarında uydu yayını, klima, banyo, telefon ve çalışma masası yer almaktadır. Olağanüstü hizmet kalitesi ile dikkatleri üzerine toplayan Fenerbahçe Spor Kulubü Konukevi otopark, uyandırma servisi, ücretsiz gazete ve ön büro hizmeti sağlamaktadır. Dilerseniz restoran, çamaşırhane, emanet kasa ve oda servisi hizmetlerinden de yararlanabilirsininiz. Fenerbahçe Spor Kulubü Konukevi tüm ayrıntıları düşünerek hareket etmektedir. Tevsisimiz aile sıcaklığı adına gereken tüm uygulamaları ön plana alarak her geçen gün farklılık yaratmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnunum  4.0

Seçil N
Temiz bir otel değil, hijyene daha çok önem vermelerini öneriyorum. Ayrıca biraz da gürültülü bir yerdi. Burada 3 gün boyunca konaklamıştım, otel için iyi yorumlar yapıldığı için geldim. Çalışan arkadaşlardan son derece memnun kaldım, dost canlısı insanlar ve isteklerini en doğru şekilde yerine getiriyorlar. Burada kalmaktan güzeldi, otantik bir havası var. Günü birlik turlar içinde oldukça ideal bir yer bence.Gelmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim
Seçil N26/06/2016 20:21:17

Bu kadar güzel karşılama bizleri çok mutlu etti.  5.0

Ünal Irmak
Otele girerken ki karşılama nasıl bir konaklama geçireceğinizi az çok belli eder. Genç arkadaşlar bunu çok iyi başarmışlar. Odaları yeni ve çok iyi dekore edilmiş. Bu kadar sıcak beklemiyorduk ama eşimle gerçekten çok mutlu olduk ve sizleri daha o dakika tebrik ettik.
Ünal Irmak23/06/2016 10:25:18

Konukevi  5.0

İpek Nazlı
Marjinal formuyla konaklama isteğiniz fazlasıyla artarken, konakladığınız süre zarfında göreceğiniz hizmetten oldukça memnun kalacaksınız. Konukevi normalden biraz daha pahalı ama gerçek bir konaklama için değebilecek bir ücrete sahip.Otelin hizmetinin yanı sıra oda servisi hizmeti de kaliteli.
İpek Nazlı 25/03/2016 14:42:45