Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ferahi Evler Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ferahi Evler Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Ege denizine karşı, manzaralı 18 odadan birinde konaklama hizmetini sunan Ayvalık şehir merkezine yakın mesafedeki Ferahi Evler Butik Otel, sevdiklerinizle bir arada zaman geçirmenin en kolay yönlerini siz değerli misafirlerine sunuyor. Hizmet kalitesinden ödün vermeden sürekli daha fazlasını sunan otel, kahvaltılarında Ege yöresinin mükemmel lezzetlerini sofranızla buluştururken, öğlen ve akşam yemeklerinde de restoranında sizleri ağırlıyor. Hotelin bahçesinde, akşam 5 çayını içerek günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Sahil ve denize kısa mesafede yer alan Ferahi Evler Butik Otel, Agios Yannis Kilisesi (Saatli Cami), Taksiyarhis Kilisesi, Ayvalık Hamidiye Camii, Ayvalık Ayazma Kilisesi gibi birçok tarihi yapıya yürüme mesafesindedir.

Hizmette sınır tanımayan ve konaklamada eşsiz konfor sunan Ferahi Evler Butik Otel, Balıkesir Uluslar arası Gümrük Limanına 100 metre, Balıkesir Havaalanına arabayla 20 dakika mesafede konuşlanmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Zaten sahiline diyecek tek kelime yok.   5.0

Sorgun26
Tüm personelimiz ile motivasyon gezisi için bu yıl burayı seçtik ve bu güzel otelde karar kıldık. 10 kişi harika bir hafta sonu geçirdik. Temizliğinden, yemeklerine kadar her şey çok mükemmeldi. Çevresi hem güzeldi hemde çok harika mekanlar vardı. Zaten sahiline diyecek tek kelime yok.
Sorgun2619/06/2016 14:50:12

Geniş hizmetli bir yer değil  3.0

Kemal Güngör
Geniş hizmetli bir yer değil.Vasat diyebilirim ama ortam olarak orta kaliteli ve hizmet konusunda çok iyi değiller.Bazen istediğim şeyler unutuldu.Tek güzelliği araç kiralama hizmetinin olması.Otele arabanızla gitmenize gerek yok gerekli bütün konularda yardımcı oluyorlar.Zaten otel müdürü olmazsa orası batar.Müdür her şey ile kendisi bizzat ilgileniyor.
Kemal Güngör23/03/2016 14:11:29