Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Fettahoğlu Grand Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Fettahoğlu Grand Otel
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Çaykara, Trabzon’un doğal güzelliklerini yaşayabileceğiniz en güzel beldelerden biridir. Uzungöl güzelliğini keşfetmek istediğinizde yaylaya kurulan otantik yapılı ahşap kaplı Fettahoğlu Grand Otel sizlere en iyi şekilde eşlik edecektir. Doğal görünümüyle ilk anda hayran kalacağınız otelde, yöresel lezzetleri tadabileceğiniz restoran hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Tatilin daha mükemmel geçmesini sağlayan Fettahoğlu Grand Otel, oda hizmetlerinde, banyo, televizyon, ücretsiz internet hizmeti de sunmaktadır.


Çaykara Uzungöl’e 7 km uzaklıkta, çam ormanlarının içinde yer alan Fettahoğlu Grand Otel, beklediğinizden çok daha iyisini sizlere sunmaktadır. Sevdiklerinizle bir arada şehrin kalabalığından kaçmak için en ideal seçiminiz olacağına inanabileceğiniz Fettahoğlu Grand Otel, yılın 12 ayı hizmetinizdedir.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnun değilim  4.0

Senem L
Burada yemekler ek ücret karşılığında veriliyor, bu durumdan hiç memnun kalmadım. Ayrıca personeller müşterisine karşı çok kaba davranıyor, biraz daha nazik ve misafirperver olmaları gerek bence. Kaldığım odanın manzarasından memnun kaldım, oldukça güzeldi. Burada yabancı turistlere karşı daha ilgili davranıyorlar.Eğer sadece yeşillikler içerisinde bir tatil geçirmek istiyorsanız gelin diyebilirim fakat çok yüksek beklentiler içerisinde gitmenizi önermem.
Senem L26/06/2016 10:17:06

Gerçekten mutlu olduğum oteller arasına girdiniz.  5.0

Esra Ş
Eğer yaylada kalmadıysanız daha önce burayı tatmalısınız. Gelen konuklara o kadar harika değer veriliyor ki anlatamam. Bu kadar mükemmel insanlarla daha önce aynı çatı altında kalmadım. Gerçekten mutlu olduğum oteller arasına girdiniz.
Esra Ş23/06/2016 08:31:45

Keşifler yapın  4.0

Bengisu Beyra
Keşifler yapmak, yeni yerler bulmak, tatili doyasıya yaşamak istiyorsanız asla alternatif seçimleri düşünmeyin. Odalarında ki rahatlık, banyolarında ki konfor sayesinde gerçek bir tatil olayına vakıf olabilirsiniz.
Bengisu Beyra24/03/2016 13:08:35