Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Fındıkoğlu Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Fındıkoğlu Otel
%80 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Trabzon’a 100 km. uzaklıkta bulunan Türkiye’nin doğa harikalarından biri olan Uzungöl’de tatil yapmak, senenin tüm stresini üzerinizden atmak için yeterli olacaktır. Konaklama hizmetlerinde de tercihiniz olacak Fındıkoğlu Otel ile daha keyifli bir tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Ülkemizin cennet köşesini andıran Çaykara-uzungöl’de yöresel lezzetleri en iyi şekilde tadabileceğiniz ve otel hizmetlerinde de en güzelini elde edebileceğiniz Fındıkoğlu Otel sayesinde doğal ortamda ruhunuzu dinlendirme fırsatını yakalayacaksınız.


Fındıkoğlu Otel, oda hizmetlerinde, banyo, ücretsiz Wi-Fi, televizyon gibi ihtiyaçlarınıza da cevap vermektedir. 12 ahşap odaya sahip olan otelde kaldığınız günlerde doğayı ruhunuzun derinliklerine kadar hissetme olanağına sahip olacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kız kardeşim ve ablam ile tatil  3.0

İrem O
Ablamve kız kardeşim ile beraber hafta sonu kaçamağı yapmak için tercih ettiğimiz tesislerden biri burası. Trabzon’da bu zamana kadar birçok otelde konaklamıştım ve bu sefer de burayı tercih etmek istedik. Manzara kusursuz, insanın baktıkçabakası geliyor diyebilirim. Yemeklerin tadı hala damağımda hepsi birbirinden lezzetliydi. Ahşap bina da hizmet sunuluyor ve biraz otantik havaya ev sahipliği yapıyor. Huzur bulmak isteyen herkese Fındıkoğlu Otel önerilir.
İrem O25/06/2016 21:48:26

Herkese çok teşekkür ederim..  5.0

Sema I
Bu zamana kadar gittiğim tatil bölgeleri arasında en arınmış bölge eşsiz doğa ile iç içe bir tatil sundular bana gerek yemekleri ikramları gerekse akşam üzeri manzaraya karşı verdikleri çay hizmeti. Bu kadar mükemmel olacağını tahmin etmedim fakat beni bu konuda şaşırtan personele en çokta bizlere böyle bir ortamı sunan otel sahiplerine çok teşekkür ederim.
Sema I23/06/2016 08:11:16

Hücrelerinizin her köşesinde hissedeceksiniz.  4.0

Çilem Akçay
Konaklama tercihiniz asla değişmemeli. Şebekelerin zor çektiği tatil mekanları bilevarken Fındıkoğlu Otelde televizyon, wifi hizmetleri kesintisiz bir şekilde sağlanıyor. Yöreye ait yemeklerin tadına doyamayacaksınız. Manzarayı hücrelerinizin her köşesinde hissedeceksiniz.
Çilem Akçay24/03/2016 11:46:13