Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Flash Hotel Antalya  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Flash Hotel Antalya
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 205,00 ₺

Belek’te tatil yapmayı düşünüyorsanız, en güzel hizmetleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran Flash Hotel Antalya, tam aradığınız gibi bir mekan özelliğini taşıyor. Ayrıcalıklı hizmetleri, konaklamada rahatlığınız adına imkanlar, eğlence adına farklı aktiviteler ve daha aklınıza gelebilecek tüm hizmetlerde en kaliteli detaylara yer verilen Flash Hotel Antalya sayesinde ailenizle bir arada tatil yapmanın keyfine varacaksınız. Odalarında, banyo, wc, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunan otelin tüm alanlarında birinci sınıf hizmet ve malzeme kullanılmıştır.

Erken rezervasyon fiyatlarından faydalanarak uygun fiyata tatil yapma keyfini elde edebileceğiniz Flash Hotel Antalya, Antalya Havaalanına 35 KM. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ailece birlikte zaman geçirmek  5.0

Demir A
Kafa dinlemek için gittiğimiz otel odalarının güzelliği, temizliği,müşteri memnuniyetiyle bizden tam not aldı.Evimizde gibi bir tatil geçirmemize ayrıca çocuğumla oyunlar oynayabileceğim alanlarıyla hep birlikte harika tatil geçirmemizi bize sağladılar.Bu kadar uygun fiyata güzel tatil geçirebileceğimizi de öğrenmiş olduk.Bu arada otelin internetini kullanarak da sosyal medyada fotoğraflarımızı paylaşmanın güzelliği yaşamış olduk.
Demir A22/03/2016 21:28:56