Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Florya Park Otel İstanbul  Otel Puanı : 2 3 kişi yorum yapmış.

Florya Park Otel İstanbul
%54 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 139,00 ₺

7/24 resepsiyon hizmeti bulunan Florya Park Otel İstanbul CNR Expo Fuar merkezi ile Atatürk havalimanına yakın bir konumda olması sebebi ile İstanbul’a iş seyahatinde bulunan misafirlerin sıklıkla tercih ettiği bir tesistir. Her odasının kendine ait banyo ve tuvaleti bulunan bu otelde tüm odalarda klima ve televizyon gibi cihazlar standart olarak bulunmaktadır. 
Florya Park Otel İstanbul bahçesinde havuzu ve kendine ait otopark alanı bulunan bir tesis. Kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmeti gibi ekstra imkanlardan da yararlanma fırsatı bulacağınız tesisten İstanbul’un merkezi noktalarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. 70 tane konaklama birimi bulunan Florya Park otelde ayrıca seçkin tatların servis edildiği şık bir restoran da bulunduğunu ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Pek güzel değil  4.0

Ebrar K
Okuldan kızlarla beraber burada 1 gün konaklamıştık. Her yere yakın olması en büyük avantajlardan biri bence. Fiyat da oldukça uygundu, herkesin bütçesine göre diyebilirim. Çalışanları biraz daha ilgili olabilirler. Temizlik konusundan da hiç memnun kalmadım açıkçası, kaldığım odanın yatak çarşafı çok kirliydi. Çok uzun süre kalmayacaksanızgelebilirsiniz. Eksikliklerin düzeltilmesi durumunda kısa süreli seyahatler için tercih edilebilir belki.
Ebrar K26/06/2016 17:12:47

Sorun sorun hep sorun  2.0

Şevval İ
TErcihiniz varsa oradan yana kullanın burası ilk etapta sizlere sıkıntı yaratır. Kaldığım 2 gün boyunca hep sıkıntı yaşadım. Sıcak suyla başladı klimayla devam etti. Asla tavsiye etmiyorum.
Şevval İ23/06/2016 10:19:09

Sıkıntılı süreç  2.0

Orkide Sayıl
Genellikle zorunlu kalındığında mecburiyetten seçilen bir otelmiş gibi göründü gözümde. Başka bir çıkar yol bulamayaninsanlar zor durumda kalınca burayı tercih ediyor. Eski yapısı yüzünden sıkıntılı bir konaklama süreci sizi bekliyor dersek yalan olmaz.
Orkide Sayıl24/03/2016 20:58:40