Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ford Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ford Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 141,00 ₺

Adrasan Koyu, sıra dışı doğal güzelliklerin içinde, konum ve içeriği ile bölgedeki “'Ekoturizm”' uygulamalarında ilklerden biridir. Ford Hotel ise Turizm Bakanlığı'ndan özel sınıf belgesine sahip tek tesis olarak yörede bulunmaktadır. Otelimiz yamacın mevcut topografyası ve bitki örtüsüne gizlenmiş doğal bir peyzaj içinde kaybolan Akdeniz tipolojisi ile uyum içindedir. Muhteşem bir manzaranın yanı sıra, yamaç konumu, Ford Hotel'e başka avantajlar da sunuyor. Vadi'den yamaçlara inen (Dökkün) esintilerin serinletici etkisi ve nem oranının ortalama %30 gibi düşük bir seviyede seyretmesi, sıcak yaz aylarında tesise ayrıcalıklı, ferahlatıcı bir mikroklima sağlar. Akdeniz ve Türk mutfağının birbirinden güzel çeşitlerinin sunulduğu otelimizde, her öğün ayrı bir lezzet şölenine dönüşüyor. Konuklarımız çeşitli spor aktiviteleriyle zinde bir beden kazanırken eğlence dolu anlar yaşıyorlar. Maceraperest gezginler için çam ormanları içinde, doğal hayatı keşfetme heyecanı vazgeçilmez bir deneyim olacak... Yörede hizmet veren dalış okulu ile deniz altındaki eşsiz dünyayı keşfedebilir ya da bot turlarına katılabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harika bir deneyim  4.0

Yusuf T.
Akdeniz akşamları gerçekten bir başka oluyor. Ama tabi yerini doğru seçerseniz. Otel deneyimim çok oldu fakat 3 yıl önce Ford Hotel'den rezervasyon yaptırıp kendimi Akdeniz sahillerine bıraktım. Gecelerinin müthiş yönleri insanı kendine hayran bırakıyor. Bir de hizmetleriyle misafirlerini mest eden otel yok mu? İşte ona diyecek çok şey var da buraya sığdıramam. Dekoru, bahçesi, odaları, yemekleri, spor aktiviteleri, dalış okullarına yakın konumu ve daha sayamadığım birçok özelliği bir tatilde aradığınız tüm her şeyi ayaklarınızın altına seriyor. Kesinlikle tatil yapmayı planlıyorsanız bu otelden yana tercihinizi kullanmanızı öneririm.
Yusuf T.16/05/2016 18:12:27

Odaları Sade  3.0

Kaan Çelik
Odaları çok sade ve çok beyaz. Dalış okullarına katıldım ilk etapta korkuyorsunuz ama sonra mucize gibi deniz altı yaşamlarına şahit oluyorsunuz.
Kaan Çelik19/03/2016 15:13:54