Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Fortune Alkan Apartments  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Fortune Alkan Apartments
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 19,00 ₺

Alanya’nın doğal güzelliklerini yaşamak, antik havasını solumak ve tatilinize turizmin rengini katmak için yaz aylarını fırsat bilenlere en iyi hizmetleri konaklamada sunan Fortune Alkan Apartments, halk plajına 100 metre yürüme mesafesinde yer almaktadır. Oda hizmetlerinde konforunuza dair aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz Fortune Alkan Apartments, Alanya şehir merkezine oldukça yakın mesafededir. Yöresel lezzetleri tadabileceğiniz yakın konumdaki restoranlarında, ulusal mutfak lezzetlerini de bulabilirsiniz. 
En iyisine layık olanlar için Antalya Havalimanına 126 km, Gazipaşa Havaalanına 40 km. mesafede yer alan Fortune Alkan Apartments’i tavsiye ediyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercihlerinizi başka yere kullanın.  1.0

İpek Y
Her şey dahil konseptte hizmet veriyor. Fakat tavsiye etmiyorum burayı açıkçası. Hem temizlik açısında, hem ses hemde ilgisizlik hepsi var açıkçası. Neyse daha fazla yazmaya gerek yok sizler demek istediğimi anladınız zaten tercihlerinizi daha başka yerlerden yana kullanın.
İpek Y18/06/2016 10:37:45

Tavsiye Edilmez  2.0

İnci F.
Fortune Alkan Apartments aynı ev ortamı gibi. Ama eşyalar çok eskimiş bence değiştirilmesi gerekiyor. Birde sanırım odalarda daha öncelerden de sigara içilmiş. Koltuklarda hatta yatağa bile sinmiş sigara kokusu vardı. Küf kokusu da hâkimdi odaya. Banyo taşları kararmıştı. Lavabo su akıtıyor. Yani saymakla bitmez. Hiç memnun kalmadım. Zaten sadece 3 gün kaldım. Daha fazla da tahammül edemezdim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aynı paraya daha güzel bir apart otel de kalabilirsiniz.
İnci F.25/03/2016 10:45:28