Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Fuat Paşa Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Fuat Paşa Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 138,00 ₺

İstanbul Sarıyer’de denize nazır bir konumda bulunan otelimiz şahane dış mimarisiyle ve etrafını donatan yeşilin doğal görünümüyle sizleri büyülemeye yetecektir. Sarıyer’in en güzel mekanında bulunan Fuat Paşa Hotel, 18. yüzyılın sonlarına doğru inşa edildiği sanılmaktadır. Adı bilinmeyen bir paşa tarafından yaptırılan bu muazzam bina, el değiştirererk 2. Abdülaziz sadrazamı Keçecizade Fuat paşa’ya uzun yıllar ev sahipliği yapmıştır.

Tarihi dokusu oldukça geniş olan otelimizde sarayları aratmayacak derece lüks ve konfor sunulmaktadır.Fuat Paşa Hotel, içerisinde 20 ye yakın oda bulunmakta olup her bir odası ayrı bir zarafet ve güzelliğe sahiptir. Odaların içerisinde klima sistemleri, kablosuz internet, elektrikli su ısıtıcısı, mini bar, özel banyo ve küvet, saç kurutma makinesi, havlu terlik gibi banyo malzemeleri bulunmaktadır. Fuat Paşa Hotel yılın her ayı hizmete açıktır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Evimin rahatlığını bulabiliyorum burada.  4.0

Cengiz S
Bu, bu otelde ikinci kez kalışım. İlk seferinde de memnun kalmıştım. Bu sefer oda ve dekorasyonun olumlu yönde çok daha farklı olduğunun farkına vardım.Biraz daha düzenleme yapmışlardı ve daha güzel olmuştu. Kaldığım en güzel otellerden birisi burası. Evimin rahatlığını bulabiliyorum burada.
Cengiz S14/06/2016 12:37:03

Jale Fedayi  4.0

Jale L.
Yeni evlenen çiftler yatak odalarını dizerken her detaya önem verirler ya hah aynen öyle bir yer. Yataklar da nevresim yerine yatak örtüsü var. Bir sandığınız eksik kızlar. Evlenmeden yatak odası sahibi oluyorsunuz. Gidin de az havanız olsun.
Jale L.21/03/2016 18:03:34