Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Gamirasu Cave Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Gamirasu Cave Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kapadokya’nın Ayvalı köyünde yer alan Gamirasu Cave Hotel taş ev mimarisi ile yörenin tüm güzelliğini yansıtıyor. Bölgedeki diğer tesislere oranla daha lüks hizmet sunan bu otelin açık havuzu bulunuyor. Misafirlerine yörenin muhteşem lezzetleri açık büfe kahvaltı olarak sunuluyor. Ayrıca bölgede at ile gezinmek isteyen misafirlerine ücretsiz at binme hizmeti veriliyor. Otelde akşam ve öğle yemekleri yöresel lezzetler ile donatılarak misafirlere sunuluyor. Muhteşem manzarası ile bölgenin en nadide noktasında bulunan Gamirasu Cave Hotel’in tarihi Nikolaos Manastırı’na uzaklığı ise araba ile sadece 5 dakika kadar.

Gamirasu Cave Hotel odalarında led televizyon, uydu yayını, internet, spa küveti, gül bahçesi manzaralı balkon, banyo malzemeleri ve daha birçok ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmış.

..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Babamın gönlü fethedildi.  3.0

Dilara Korkmaz
Tam babama göre bir oteldi. Ailece yazın Gamirasu Cave Hoteldeydik. Adamı at binişlerinden alamadık. Köy hayatı, şehir hayatı, huzur, sükunet derken babamın gönlünü fethettiler. Teşekkürler Gamirasu Cave Hotel.
Dilara Korkmaz18/03/2016 18:40:53