Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Garden Kale Thermal Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Garden Kale Thermal Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Afyon şehir merkezine 8 km mesafedeki Garden Kale Thermal Hotel, Ankaraİzmir karayolu üzerinde bulunmaktadır. Şifalı kaplıca banyoları, yarı olimpik kapalı yüzme havuzları, spa keyfi tesis bünyesinde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Açık büfe kahvaltı ve alakart yemek olanaklarından faydalanmak, lezzetli yemeklerin tadına bakmak için daha ne duruyorsunuz? Yalnızca bir tatil değil, gerçek şifa ve kaplıca keyfini yaşamak elinizde.

 Garden Kale Thermal Hotel, düz ekran TV, mini bar, internet, eşya dolabı, oda temizlik, banyo, 24 saat kesintisiz ön büro hizmeti, otopark ve aklınıza gelebilecek tüm olanaklarla sizlere hizmet etmek için bekliyor. Ayrıcalığımızı yaşamak için davetlimiz olun ve memnuniyetinizle birlikte her yıl geleceğiniz bir mekan olalım sizler için. Afyon un eşsiz kaplıca keyfini bizimle geçirmeniz dileği ile.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Afyon'da orta halli otellerin en iyisi.  3.0

Furkan E.
Afyon’a termal için ikinci gidişimde bu otelde kaldım. O civarda termal tesis sayısı oldukça fazla. Hemen hemen her bütçeye hitap eden yerler mevcut. Garden Kale Thermal Otel’de lükse gücü yetmeyen fakat elindeki olanaklarla olabileceklerin en iyisini isteyen bizim gibi orta sınıf için ideal bir tesis. Ortanın biraz üstünde demek yerinde olur. Havuzları ve hamamı hijyenik, odaları kalınabilecek kadar ferah, personel de son derece ilgili. Tek sorun havuzlara duş almadan giren konuklar. Bunun da önüne geçilirse çok iyi olur.
Furkan E.27/06/2016 12:12:03

İş amaçlı günlük olarak kullanacağınız ideal yerlerden birisi  3.0

Recai L
İş amaçlı günlük olarak kullanacağınız ideal yerlerden birisi.Afyon'da kaldığım bazı yerlere göre daha iyi.Temizlik konusunda beğenilecek bir yer.Sağolsunlar çalışan personel elinden geleni yaptı.Gecelik kaldığım için memnun kaldım.Tavsiye ederim merkezde bir yer.
Recai L23/03/2016 15:07:03