Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Gaziantep Yunus Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Gaziantep Yunus Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 46,00 ₺

Gaziantep’e yapacağınız tarihi ve turistik gezilerinizde, iş seyahatlerinizde; Gaziantep Yunus Hotel ayrıcalığıyla, yöresel lezzetleri tatmayı, rahat ve keyifli bir tatili yaşarsınız. Güler yüzlü personeli, müşteri memnuniyeti ilkeli anlayışıyla merkezdeki her yere yakın konumuyla Gaziantep Yunus Hotel konuklarına daima en iyiyi sunmayı hedeflemiştir. İlgili ve sıcak bir Hoş geldiniz le karşılanacağınız, Gaziantep Yunus Hotel kapalı otopark, kuru temizleme, yıkama servisleri, kahvaltı salonu, özel güvenlik kasaları, uçak ve otobüs bilet temini, otomobil kiralama hizmetini bir "bütün" olarak bulabilirsiniz. Oda servisi 24 saat boyunca hizmetinizdedir. Odalarında mini bar, klima, TV, wireless bağlantısı, sıcak su ve banyo bulacaksınız. Keyifli bir gecenin sonunda Gaziantep Yunus Hotel ayrıcalığıyla güne sıcak içecekler eşliğinde açık büfe sabah kahvaltısıyla başlarsınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bırakın bu işi de gelen adamları yakmayın bari.  1.0

Sencer A
Otele girer girmez bizi karşılayan asık suratlı, mutsuz personelden odamıza girdiğimizde bizi karşılayan yayları çıkmış yatağımıza kadar her şey berbattı. Sizler otel işlettiğinize emin misiniz? Eğer öyleyse siz otelcilik nedir bilmiyorsunuz. Bırakın bu işi de gelen adamları yakmayın bari.
Sencer A06/06/2016 12:34:30

Eski ama kaliteli hizmet  4.0

Mehmet N
Oteli biraz eski görünüyor, tadilat yapılırsa daha iyi olabilir. Çalışanların hepsi ilgili ve güler yüzlüler. Kahvaltını açık büfe tarzında sunulmasını da beğendim, çeşit bol istediğini istediğin kadar yiyebiliyorsun. Burada insan doymadan masadan kalkmıyor diyebilirim. Ayrıca fiyat da çok yüksek değildi, standart düzeydeydi. Odalar da her şey var, herhangi bir eksiklik görmedim.
Mehmet N21/03/2016 00:39:50