Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Georges Hotel Galata  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Georges Hotel Galata
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 480,00 ₺

İstanbul’un tam kalbinde yer alan ve 20 konaklama birimi ile hizmet sunan Georges Hotel Galata sahip olduğu muhteşem manzarayı memnuniyetle misafirleri ile paylaşıyor. 4 yıldızlı bir tesis olan ve dolayısı ile beklentileri fazlası ile karşılayan bir hizmet sunan otelde ücretli park alanı da mevcuttur. 
Tarihi bir bölgede yer almasının yanında aynı tarihi dokuyu koruyan görkemli bir binada hizmet veren Georges Hotel Galata bünyesindeki her konaklama biriminde düz ekran televizyon, kahve makinesi, ücretsiz internet bağlantısı ve klima gibi detaylar standart olarak sunulurken aynı zamanda her konaklama birimi ses geçirmez özelliktedir. Füzyon mutfağının iddialı tatlarının servis edildiği şık bir restoranı ve barı bulunan otelde fitness imkanı, güzellik salonu, masaj gibi ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek kelime ile muhteşem  3.0

Meral N
Sevgilim ile yıl dönüm kutlaması için bu otelde 1 gece boyunca konakladık. Rüya kadar güzel günler geçirdim diyebilirim. Müşterilerine karşı olan ilgi ve alaka benden geçer not aldı. Mum ışıkları ile aydınlatılmış ortamda keyif dolu bir gece geçirdik diyebilirim. Fiyatlar biraz yükse gelebilir fakat inanın verdiğiniz ücrete değer diyebilirim. Müşterilerine karşı ilgili davranıyorlar, ben buraya tek kelime ile bayıldım. Tekrardangelmek istediğim otellerden biri oldu.
Meral N22/05/2016 13:50:35

Harika Günler Geçirdim  3.0

İskender P
İstanbul'un en ferah otellerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Her zaman a sınıf kalite de hizmet sunuluyor. Memnuniyet odaklı çalışan personeller açıkçası çok hoşuma gitti. Ailemin ve benim tüm isteklerim tek tek yerine getirildi. Otelin odaları tam donanımlı hazırlanmış. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Kusursuz hizmet sunuluyor. Tüm personeller güler yüzlü. Odaların hepsi klima ile donatılmış. Her şey mükemmel seviyede. Bu oteli gelecek sezon tekrardan tercih edeceğiz.
İskender P17/01/2016 00:22:03