Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Giresun Oteli  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Giresun Oteli
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Karadeniz kıyısında, doğal güzelliği seyrederek konaklamak istediğinizde Giresun Oteli ile beklentilerinizi elde edebilirsiniz. Şehir merkezine yakın olması, ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Giresun kalesine 500 metre yürüme mesafesinde bulunan Giresun Oteli, odalarında, banyo, tuvalet, kablosuz internet hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Sabahları açık büfe kahvaltısı, çevresine yakın yerlerde bulunan restoranlarda diğer öğünlerinizi yiyebileceğiniz özelliklerle sizlere hizmet veriyor.


Yolculuğun verdiği yorgunluğu üzerinizden atmak için aradığınız gibi bir mekan olma özelliklerine sahip Giresun Oteli sayesinde yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Ayrıca gezmek isteyenler için doğal güzellikleri bünyesinde toplayan Kümbet yaylasına 40 km. uzaklıkta yer aldığını söylemek gerekiyor. Ulaşım açısından da sıkıntı çekmeyeceğiniz Giresun Oteli, Trabzon havaalanına 135 km. uzaklıkta yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kaybettiniz beni açıkçası hiç beğenmedim bu halinizi.  2.0

Güngör U
Şimdi konuma bakıyoruz birde sizlerin vermiş olduğu hizmete bakıyoruz bu kadar berbat olamaz diyorum. Daha önce de geldim ama güzeldi ne oldu sizlere anlamadım. PErsonel tamamen değişmiş otelin tadı tuzu kaçmış açıkçası. Kaybettiniz beni açıkçası hiç beğenmedim bu halinizi.
Güngör U22/06/2016 10:40:37

berbatsınız berbat.  1.0

Mehmet Gemi
Her şey güzel de şu odalarınıza ne zaman bakıp temizleyeceksiniz merak ediyorum.Toz içinde odalarda ne kadar huzurlu tatil yapılırsa işte o kadar güzel tatil yaptık.Yemekler Allah'ın nimeti ama yenmedi kardeşim.Kahvaltı çeşidiniz az ve kısıtlı zaman.Ben tatile gelmişim,9 da kalkmak zorunda mıyım?bu saatten sonra kalkan aç kalıyor.Süper uygulama yapmışsınız berbatsınız berbat.
Mehmet Gemi 25/03/2016 06:29:53