Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Glora Garden Hotel Restaurant  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Glora Garden Hotel Restaurant
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 250,00 ₺

Dışarıdan bakınca tarihi bir kasabayı andıran antik yapılı görünüme sahip olan Glora Garden Hotel Restaurant, Gazimağusa beldesinde siz değerli konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Kıbrıs adasının en güzel beldelerinden olan bu beldede, ailenizle bir arada zaman geçirmek, konaklamada sınırsız hizmetleri elde etmek ve ayrıcalıklı yönleriyle beklediğinizden daha fazlasını elde etmek için tercih edebileceğiniz mekanlardan biri olan Glora Garden Hotel Restaurant, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu gibi ayrıcalıklarıyla sizlere en iyi şekilde tatil yapma keyfini sunuyor.

Modern yapılanması, eşsiz güzelliği ve daha farklı yönleriyle beklediğinizden daha fazlasını elde etmenizi sağlayan Glora Garden Hotel Restaurant, yaz aylarının ilk tercihi olacaktır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

sakinlik arayanlar için güzel, temiz ve kaliteli bir otel.  4.0

Sinem Ü.
Sevgilimin tanışma yıldönümümüzde hediye olarak planladığı tatilin bir kısmını burası oluşturmuştu. Sessiz, sakin ve huzurlu bir yer. Çok güzel bahçeleri var, odaları çok temiz, bakımlı ve özenli. Benim gibi hayat dolu ve kıpır kıpır biri için fazla sakin yalnız. Otel olarak çok başarılı fakat benim yapımla biraz uyumsuz buldum. Herhalde romantik olsun falan diye düşündü ama ben biraz sıkıldım. Neyse ki tatilin ondan sonraki kısmı daha eğlenceli ve dolu doluydu.
Sinem Ü.29/03/2016 01:07:34