Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Göcek Arion Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Göcek Arion Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 106,00 ₺

    Göcek Arion Hotel, konuklarına meyve ve zeytin ağaçlarıyla dolu büyük bir bahçe ve civardaki Toros Dağları'nın manzarasını sunuyor.

   Yeşilin en tatlı tonlarını içinde barındıran bakımlı ve huzurlu bir bahçe içinde, portakal kokusunu ta içinizde duyacağınız sessiz sakin bir tatil sizin de tüm kış boyunca hayallerinizi süslediyse Göcek Arion Hotel hayallerinizin mekanı olabilir. Otantik dekorasyonu ile kendi iç huzurunu size de bulaştıracak olan otelde sıcak yaz günlerinizi havuz başında keyife dönüştürebilirsiniz.

   Türk usulü bir kahvaltı ile güne başlayacağınız Göcek Arion Hotel'de öğlen ve akşam yemekleri isteğe bağlı olarak havuz bardan temin edilebilir. Dekorasyonunda ahşap mobilyaların tercih edildiği ferah odalarında banyo, internet, uydu TV, klima, saç kurutma makinesi ve minibar bulunmaktadır. Ücretsiz bisiklet imkanı da bulunan bu nezih mekanda bir çocuk oyun alanı da mevcuttur.

.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

5 gün dolu dolu eğlendik.  4.0

Mahmut Adem
Fiyatına göre burdan daha iyisi olamaz. Hizmet harika. Her şey mükemmeldir. Kuzenlerimle geldik ve daha önce böylesi güzel bir yerde kalmadık. Özellikle barda içkiler harikaydı. Havuz deseniz o daha bir güzeldi. 5 gün dolu dolu eğlendik.
Mahmut Adem20/05/2016 13:04:56

memnuniyet yetersiz bir kelime tatilimizi anlatmaya.  5.0

Doruk H.
Buna tatil demek pek mümkün değil. Orada sanki başlı başına bir yaşam var Göcek Arion Hotel’in içinde. Kendine özgü bir havası mı desem tarzı mı desem yoksa ruhu mu? Farklı bir ambiansa sahip kısaca. Öyle insanı içine çeken bir şey. Yeşillikli bahçesi, yalın odaları, sıcakkanlı çalışanları ile yaz tatilinden farklı bir şey sunuyor size. Biliyorum anlatmakta yetersiz kaldım ama bunu anlamak için o atmosferi teneffüs etmeniz gerekli. Çocuklarımın bile mizacı değişti oraya gidince diyebilirim. Doğanın ve meyve ağaçlarıyla süslü bahçenin hikmeti mi bilmem. Memnun kaldınız mı derseniz bıraksalar ailece oraya taşınırdık diyebilirim.
Doruk H.19/01/2016 01:10:22