Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Golden Key Kartalkaya  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Golden Key Kartalkaya
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kartalkaya'da kayak pistlerine sadece 400 m. uzakta, özenli bir çalışma ile benzersiz bir mimaride inşa edilmiş olan Golden Key Kartalkaya gün ışığından ve muhteşem dağ manzaralarından en fazla şekilde yararlanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Eski yayla evleri ile lodge tarzının değişik bir yorumu tarzında, ödüllü bir binadır.
Barbara Pensoy tarafından iç mimarisi tasarlanmış olan Golden Key Kartalkaya, özel aksesuarlar kullanılarak döşenmiş,  her odada kendi manzarasına göre değişik senaryolar düşünülerek değişik bir tasarım uygulanmıştır.
2004-2006 döneminde, “en iyi beton prefabrik yapı” ödülünü alan Golden Key Kartalkaya değişik mimarilerde, teknik ve sanatın içiçe uygulanmasının size yaşatacağı keyif ile tatilinizi renklendirebileceğiniz, konuklarının her türlü konforunu da düşünen bir konaklama yeri.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Herkese önerilir  3.0

Sevilay J
Bu tesise yakın bir arkadaşımın tavsiye etmesi üzerine geldik. Ailem ile beraber burada 5 gün boyunca konakladım. Çok güzel günler geçirdiğimi söylemek istiyorum, tek kelime ile mükemmeldi. Buraya gelirseniz havuz keyfi yapmadan sakın dönmeyin gerçekten çok keyif verici, herkese öneriyorum. Ayrıca fiyat olarak da ideal bir tesis bence, bizim bütçemiz için çok uygundu.
Sevilay J21/06/2016 16:38:53

otele lafım yok ama fiyatlar için aynı şeyi söyleyemem.  4.0

Şule A.
Bu kış ilk defa gittik. Tarz olarak modern bir çizgiyi yakalamış oldukça kaliteli ve şık bir otel. Yemeklerinden odalarına kadar her şey oldukça özenli. Kış tatilleri için güzel bir atmosfer ve farklı bir mimari. Biz 8 arkadaş gittik ve inanılmaz eğlendik. Otelde çocuklu aileler de oldukça fazlaydı. Onlar için de farklı olanakların olması güzel. Odalarını çok beğendim fakat banyoyu çok basit buldum. Havuzu ve jakuzisi de harika. Karı görünce bile üşüyen vücutlara ilaç gibi geliyor. Temizliği ve yemekleri standartın çok üstünde. Ama belirtmeliyim ki fiyat olarak da standartın üstünde. Oldukça beğenmiş olsam da her sıkıldığımda gelebileceğim bir yer değil. En azından benim standartlarımda yaşayan ve belli bir gelir düzeyine sahip insanlar için. Belki 3-5 yılda bir…
Şule A.18/03/2016 02:34:46