Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Golden Park Hotel İstanbul  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Golden Park Hotel İstanbul
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 165,00 ₺

Tatil veya iş amaçlı gezileriniz için geldiğiniz İstanbul’da Taksim’de rahat, modern ve konforlu bir konaklamayı Golden Park Hotel İstanbul ayrıcalığıyla yaşayacaksınız. İş yemekleriniz ve toplantılarınızı rahatlıkla yapabileceğiniz salonları, ikramlıkları eşliğinde işinizi kolaylaştıracak ayrıca düğün, davet ve organizasyonlarınızda da unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapmasıyla tercihlerinizin başında olacaktır. 83 odasıyla hizmet veren Golden Park Hotel İstanbul odalarında sunduğu konforlu mobilyalar, manzaralı balkonlar, merkezi ısıtma, klima, uydu yayını, TV, oda servisi, mini bar ve tüm malzemeleriyle konforlu bir banyo bulunmaktadır. Yazın terasın eşsiz manzarasında yemeklerinizi ve martıların dansı eşliğinde kahvaltılarınızı yapacak, kışın kapalı alanda restaurant’ında Türk ve Dünya mutfağının seçme yemeklerini bulabileceksiniz. Golden Park Hotel İstanbul ayrıcalığıyla tatiliniz ve konukluğunuz unutulmaz olacak

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daha iyisini değil bulmak düşünemem bile.  5.0

Ferman İnan
Otele girdiğiniz andan itibaren otelin atmosferinin etkisinde kalıyorsunuz. Birbirinden güzel tablolar ve objeler eşliğinde kibar ve samimi personeli tarafından karşılanıyorsunuz. Odalar tam hayallerde olacak kadar güzel dekore edilmiş ve ışıklandırma zaten dehşetti. 3 farklı ışıklandırma var. Hangisi gözünüzü almayacaksa onu tercih etmek sizin elinizde. Tam bir saray. Daha iyisini değil bulmak düşünemem bile.
Ferman İnan07/06/2016 07:51:33

Tatil hayali  5.0

Taner K.
Merabalar ;bu oteli gorupte gitmemek çok kötü olur herhalde, benim tam hayalimdeki bir yaşayıp gorebilcem gezebilcem kafami dinleyebilen bir tatil yeri süper hoşuma gitti .Çok güzelbir yer ailemlegidilebilecek tatil yeri inşallah banada nasip olur insanin orda yatması ,kalkması, gezmesi, havuza girmesi denizle birebir kucaklsmasi güneş ,hava ,doğa birebir on numara hayat giderim inşallah gider görürüm banada nasip olur gezerim.
Taner K.12/03/2016 19:08:40