Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Golden Star Hotel Marmaris  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Golden Star Hotel Marmaris
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 19,00 ₺

Herkesin zaman zaman bulunduğu ortamdan uzaklaşmaya, zaman zaman kafa dağıtmaya ihtiyacı vardır. İşte tatillerde biraz da bu yüzden hayatımızdadır.

Tatil kavramı sadece dinlenmekten ibaret olmayan, eğlenceli zamanlar da demek olanlar için Golden Star Hotel Marmaris,">Marmaris,">Marmaris, doğru bir seçim olacaktır. Marmaris’te 50 odası ile hizmet veren otel, plaja 6 dakikalık yürüme mesafesindedir. Mevcut halde bulunan 2 tane açık havuzundan yüzmek için faydalanabilir, güneşlenme terası ile yaz mevsiminin bronzluğunu teninizde hissedebilirsiniz.

Farklı eğlenmelik aktiviteleri bulunan Golden Star Hotel Marmaris, oldukça fazla zaman geçirebileceğiniz çeşitliliğe sahiptir aslında. Su kayağı, jet ski, muz, rüzgar sörfü ve yelken ek hizmetler arasında bulunurken ; dart bilardo ve langırt ise oyun odalarında sizleri beklemektedir. Hem eğleneyim hem de dinleneyim diyorsanız konaklama listesinde bulunan diğer otellerin üstünü çizip, listenin en başına Golden Star Hotel Marmaris’i ekleyebilirsiniz.

Golden Star Hotel Marmaris, Dalaman Havaalanı’na 95 km uzaklıktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...