Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand City Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Grand City Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 174,00 ₺

İstanbul Büyükçekmece’de bulunan otelimiz Grand City Hotel konaklama keyfinizi ikiye katlayacak bir kaliteye sahiptir. Yılların verdiği tecrübeyle kurulduğu günden bu yana aynı hizmet kalitesiyle çalışan tesisimiz Grand City Hotel uzman ve güler yüzlü personeliyle sizlere hizmet sunmaktadır. Otelimiz Büyükçekmece’nin en meşhur caddesi üzerine kurulu olup oldukça işlek bir muhittedir. Ulaşımın da oldukça kolay sağlandığı bu şık ve modern otelde vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
 Ailecek gelip kalabileceğiniz otelimizde şık restoran günün her saatinde hizmet vermektedir. 24 saat sıcak su imkânı bulunan otelimizin tüm odalarında klima sistemi bulunmaktadır. Kahvaltılarımız açık büfe şeklinde sunulmaktadır. Öğle ve akşam yemeklerinizi şık restoranımızda yiyebilirsiniz. Terasta muhteşem İstanbul manzaralı güzel bir kafe bulunmaktadır. Grand City Hotel müşterilerine özel ücretsiz otopark ve internet keyfi sunan otelimizde yılın her ayı hizmet sunulmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tavsiye ederim doğrusu.  4.0

Peyami F
Artı tarafları çok. Çalışanlar da o otelde kalıyor ve çok yardımseverler. Konumu ise harika. Ayrıca gece ışıklandırma otele farklı bir atmosfer katıyor. Odalarda biraz göz alıyor ışık sistemi ama perdeler özel olunca ışık geçirmiyor çekince. İş amaçlıda olabilir kafa dinlemek içinde kalınabilir. Tavsiye ederim doğrusu.
Peyami F03/06/2016 13:33:37

İdeal Otel  4.0

Gizem Seda F.
Grand City Hotel, tesadüfen arkadaşımla restoranına gidip yemek yediğim bir yerdi. Daha sonra İstanbul'a ziyarete gelen bir tanıdığıma bu oteli önerdim. Tanıdığım kişi Grand City Hotel'i çok beğenmiş. Özellikle terasındaki manzaradan çok büyülendiğini her konuşmasında söyler. Daha sonra müşterilerimi de bu otele yönlendirdim. Grand City Hotel konaklamak için ideal bir oteldir.
Gizem Seda F.21/03/2016 21:26:30