Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Doğan Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Grand Doğan Hotel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 126,00 ₺

Rahat, huzur, mutluluk… Hepsini bir arada bulabileceğiniz tek adres Grand Doğan Hotel, siz değerli müşterilerini ağırlamak için sabırsızlıkla bekliyor. Şimdi tek yapmanız gereken telefonu elinize almak ve ertelediğiniz Kırıkkale seyahatini gerçekleştirmek için Grand Doğan Hotel’den yer ayırtmak. Sizin için her şey düşünülmüş durumda. Şehir merkezinde bulunan otel, mükemmel bir terasa sahiptir. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca tesisde bir de ücretsiz otopark mevcuttur.

Grand Doğan Hotel’de son derece şık dizayn edilmiş odalarda klima ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. Tv, uydu yayını, mini bar, özel banyo ve gereçleri, saç kurutma makinesi gibi hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca 24 saat hizmetinizde resepsiyon ve oda servisi, döviz bozdurmak için büro bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

yer olarak da hizmet olarak da uygun bir otel.  3.0

Nazmi H.
Eski eşim 2 yıl önce Kırıkkale’ye yerleşti. Ben Ankara’da yaşıyorum. Mümkün oldukça her hafta sonu çocuklarımı görmek için Kırıkkale’ye gidiyorum. Bu arada birkaç otel denedim ve sonunda Grand Doğan Hotel’de karar kıldım. Bir kere yer olarak şehrin göbeğinde, ulaşım kolay. Tabi bu arada şehrin gürültüsüne de maruz kalıyorsunuz ama yapacak bir şey yok. Odaları temiz ve orta düzey. Sabah kahvaltıları oldukça doyurucu ve çeşit olarak da zengin. Çalışanlar saygılı ve anlayışlı. Kırıkkale’de daha ne olsun? Bence gidilip kalınabilecek yeterlilikte bir otel.
Nazmi H.27/06/2016 08:35:10

Yorum yazacağım ama hakkınızda iyi şeyler olmayacak  1.0

Tezcan Tahir
Yorum yazacağım ama hakkınızda iyi şeyler olmayacak.Akşam yemeğiniz harici hiç bir artınız yok.Odalar leş gibi sigara kokuyor.İçmeye gerek yok o koku zehirler zaten insanı.Ben böyle berbat yerde kalmadım daha önce.Isıtma konusunda da felaket.Klima koymuşsunuz kafasına eserse sıcak üfürecek.Otel sahipleri bence bunları görün ve gerekli şeyleri yapın.Alternatif olursa burada kalınmaz.
Tezcan Tahir23/03/2016 15:04:47