Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Duman Hotel Ankara  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Grand Duman Hotel Ankara
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

. 2 Yıldızlı bir tesis olan Grand Duman Hotel Ankara Anıtkabir’den 5 km uzaklıkta yer alıyor. Şehrin tarihi ve turistik bölgelerine de oldukça yakın bir lokasyonda bulunan otel uygun fiyatları da dikkate alındığında Ankara ziyaretçileri için en uygun adresler arasına girmeyi hak kazanıyor. Standart ve duygu yoksunu bir şekilde dekore edilen tesislere inat Türk kültürünün izlerini taşıyan ve klasik mobilya ve objeler ile desteklenerek evinizdeymişçesine bir duygu uyandıran otelde bulunan her konaklama birimi modernlik ve teknolojik imkan bakımından da asla eksik değil. 
Kendine ait otoparkı ve 24 saat resepsiyon hizmeti bulunan Grand Duman Hotel Ankara bünyesinde yerli ve yabancı kültürlerin eşsiz lezzetlerini bulabileceğiniz restoran da mevcut. Döviz alım satım, çamaşır hizmeti ve lostra gibi ekstra ihtiyaçlar konusunda da destek alabileceğiniz tesisin Ulus metro istasyonundan yürüme mesafesinde bir uzaklığı olduğunu da ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Şaşırdık ama güzeldi  4.0

Ercan D
İstanbul'dan otobüsle geldiğimiz için, Ankara'ya sabah erken saatlerde vardık ve 8 gibi oteldeydik. Girişin öğlen 12-2 arası olduğu hissindeydik ama hemen giriş yapmamıza izin vermelerine şaşırdık. Odalarının temizliği personelin ilgisi harikaydı.
Ercan D03/06/2016 10:49:07

Ankara'da Harika Konaklama  4.0

Aydan Ş.
2012 senesinin Ekim ayında internet üzerinden Grand Duman Hotel Ankara'ya rezervasyon yaptırdık. İstanbul'da yaşıyoruz. Buradan Ankara'ya otobüs ile ulaşım sağladığımız için gece bindik, sabah Ankara'ya vardık. Otele giriş saatinin öğren 12 olduğunu tahmin ediyordum ama bizi görünce hemen kabul etmeleri bizi çok memnun etti. Eski bir otel olduğu içn başta tereddütlü olsam da kaldığım saatler içinde bu tereddütlerden kurtuldum.
Aydan Ş.07/03/2016 13:25:43