Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Marden Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Grand Marden Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 56,00 ₺

Sahip olduğu eşsiz hizmet planlaması ile beklediğinizden çok daha fazlasını sunan Grand Marden Hotel, keyifli dinlenme alanı adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Şifalı termal suları ile ön plana çıkan Grand Marden Hotel, Hirepolis’e yakın mesafede yer almaktadır. 2 yıldızlı otel niteliğine ev sahipliği yapan Grand Marden Hotel, sahip olduğu deneyimli kadrosu ile beraberinde olağan üstü sonuçların elde edilmesini desteklemektedir.
Beklediğinizden çok daha fazlasını sizlerle paylaşan Grand Marden Hotel bütçe planlamasına uygunluk gösterecek potansiyele sahiptir. Sizler de seyahat rehberini vazgeçilmez bir platforma taşımak istiyorsanız Grand Marden Hotel’i mutlaka denemelisiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kötü yorumlara katılmıyorum  4.0

Sezen Turan
21.02.2009 tarihinde gittik, harika bir tatil geçirdik. Bu yapılan negatif yorumlara katılmıyorum. Sonsuz teşekkürler. Ayrıca personel cok anlayışlı ve ilgililerdi, tabi insan nasıl davranırsa karşılığını o şekilde alır. Siz otele tatile geliyorsunuz, eğlenmeye geliyorsunuz, oteli satın almış gibi davranırsanız çalışan
Sezen Turan20/09/2014 11:28:44