Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Ons Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Grand Ons Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 45,00 ₺

İstanbul’un turistlik yerlerine yakın yerde konumlandırılan Grand Ons Hotel modern olanaklar aracılığı ile desteklenerek çalışmalarını sürdürmektedir. Grand Ons Hotel engelli odası, internet ve 24 saat boyunca açık ön büro hizmeti sunmaktadır. 
Ek ücret ödemeniz karşılığında restoran, emanet kasa, kuru temizleme ve araç kiralama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Grand Ons Hotel’in odaları klima, eşya dolabı, balkon, kasa, TV ve uydu yayını ile desteklenerek hazırlanmıştır. Tesisimiz açık havuz hizmeti ile beklenilen hizmet kalitesinden çok daha fazlasını sizlerle paylaşarak memnuniyetin artmasını sağlamaktadır.
 Tesisimizin resepsiyonu 24 saat boyunca hizmet vererek her isteğinizin anında gerçekleşmesini desteklemektedir. Grand Ons Hotel, Kapalıçarşı’ya 1,5 KM mesafede yer almaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdeal bir tesis  5.0

Zehra M
Mükemmel bir otel olduğunusöyleyemem, düzeltilmesi gereken eksiklikler mevcut.Tesisin Sultanahmet bölgesine uzak olması da eksi bir değer, konumu idea sayılmaz.Bu otelde sadece 2 gün boyunca konakladım , hafta sonu tatilinde gelmiştim. Eğer lüks hizmet bekliyorsanız tercih etmenizi pek önermem ama kalınabilecek bir yer, fena sayılmaz. Benim için yeterli düzeydeydi diyebilirim zaten çok uzun süre de konaklamadım. Kısa ziyaretler için ideal diyebilirim..
Zehra M06/06/2016 21:11:04

manzaralı terası mükemmel bir otel  4.0

Muzaffer G.
İstanbul’a yaptığım iş seyahatlerinde her zaman burada kalıyorum. Otelin çalışanları samimi ve güvenilir insanlar. İş için görüşme yaptığım şirketlere yakın olduğundan otelin konumu benim için harika. Odaya ilk girdiğim anda sabun kokularını hissediyorum. Her yerin temiz olması çok hoştu. Otelin terasında bulunan restoran alanını manzarası için bile tercih ettiğim oluyor. Özellikle bütün gün yorulduktan sonra terasta manzaraya karşı kahve keyfi tarifsiz bir his yaşatıyor. Otelin diğer otellerden farkı açık yüzme havuzu sanırım. İstanbul’da özellikle güneşin kendini gösterdiği bu günlerde harika bir duyguydu. Ailemle gelme şansı olmadı ancak onlarla da gelirsem mutlaka burada kalacağım.
Muzaffer G.13/03/2016 19:20:32