Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Oral Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Grand Oral Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 126,00 ₺

Topkapı Saray ve Sultanahmet Camii’ye oldukça yakın yerde konumlandırılan Grand Oral Hotel aracılığı ile sizler de kusursuz tatil platformundan yararlanabilirsiniz. Tesisimiz bar cafe, emanet kasa, çamaşırhane, ön büro, otopark, kuru temizleme, sigara içilmeyen oda ve internet hizmeti sağlamaktadır. 
Grand Oral Hotel’in tüm odalarında mini bar, TV, uydu yayını, fön makinesi ve klima yer almaktadır. Olağanüstü hizmet kalitesi ile tanınan Grand Oral Hotel, Deniz otobüslerinin kalkma bölgesine ise 5 dakikalık mesafede yer almaktadır. Tesisimiz tüm detaylara dikkat ederek olağan vizyonunu geliştirmeyi hedef almaktadır. Grand Oral Hotel aracılığı ile sizler de seyahat rotanızı marjinal form haline getirerek kısa zaman içinde farklılıklar yaratabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel günler  3.0

Ozan N
3 defa üst üste kaldığım tesislerden biri burası. Her geldiğimde birşeyleri yenilenmiş olarak görüyorum, bu beni çok memnun ediyor. Kaldığım oda çok rahatı ,kendimi evimdeymiş gibi konforda hissettim. Burada herşey güzel bir şekilde hazırlanmış, profesyonelce düşümüldüğü belli. Temizlik olsun, personellerin güler yüzü olsun her şey ideal düzeyde, bence kesinlikle kalınması gereken bir otel. Buraya iyi gelmişim, çok güzel günler geçirdim .
Ozan N29/05/2016 12:44:58

Verdiğim paraya değer bir otel  3.0

Miray L
Verdiğim paraya değdi bence. Genellikle Türkiye genelinde otel odaları küçük oluyor fakat standartlara göre çok güzel. Otelin beğenmediğim yönlerinden biri de konumuydu. Sultanahmet'e uzak olması kötü. Tramvay le gidilebilir . Otel biraz gürültülü. Sakin sessiz bir yer arıyorsanız tercih etmeyin bence. Kahvaltılar biraz geliştirilmeli bence. Bu yönden eksik bir otel. Odamızın hijyenin memnun kaldık. Genel olarak yorum yapacak olursam beğendim ve önerebilirim. Türk yemekleri yemek istiyorsanız otele yakın mesafede yer alan lokantalar tercih edilebilir. Bir kaç gün kaldığım bu otelden memnun bir şekilde ayrıldım. Tercih ettiğim için pişman değilim.
Miray L15/02/2016 18:44:48