Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Sevgi Hotel Denizli  Otel Puanı : 1 1 kişi yorum yapmış.

Grand Sevgi Hotel Denizli
%20 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Tüm detaylı düşünerek hareket eden Grand Denizli Hotel, sahip olduğu çalışma ekibi ile kısa zaman zarfında arzu ve taleplerin yerine getirilmesine olanak tanımaktadır. 3 yıldızlı tesisler arasında yer alan Grand Denizli Hotel, müşterinin bütçesine uygunluk gösterecek fiyat paketleri ile ön plana çıkmaktadır. 
Otelimizde sigara içilmeyen oda, uyandırma servisi, 24 saat boyunca açık ön büro, ücretsiz gazete, internet ve oda servisi bulunmaktadır. Bar cafe, restoran,  kuru temizleme ve çamaşırhane hizmet planlamaları ile beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterileri ile paylaşan Grand Denizli Hotel sahip olduğu enfes manzarası ile huzur kavramının en üst safhaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Seyahat gezginleri adına oldukça ideal olan Grand Denizli Hotel’i mutlaka deneyin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kesinlikle tavsiye etmiyorum  1.0

Sezen Turan
Pamukkale'ye gittiğimizde hava karardığı için çok otel bakma şansımız olmadı. Yolda motosikletli biri bizi durdurup çok güzel bir otel olduğunu, memnun kalacağımızı söyleyerek zorla bakmamızı istedi. Gittik 'eh işte, idare eder' görüntüsüne aldanıp 1 gece konakladık. Şimdiye kadar kaldığım en kötü oteldi. Çok kirliydi. Yemekleri sokak köpeklerine verseniz yemez. Üzerlerinde sinekler cirit atıyor. Görevliler zorla çalıştırılıyor edasında hiçbir şeyi umursamıyor. Fiyatı çok çok pahalı. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Sezen Turan20/09/2014 11:30:08