Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Troyka Hotel  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Grand Troyka Hotel
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Tatil denilince elbette ki pek çok kişinin aklına gelebilecek ilk yerlerden birisi Akdeniz’dir. Hem ılıman iklim kuşağı hem denizinin güzelliği hem de çok uzun yıllardır yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor olmasının verdiği tecrübe ile ilk sıralarda tercih edilmesinin nedenlerini görebilirsiniz.

Grand Troyka Hotel, Alanya’ya sadece 13 km uzaklıkta bulunmaktadır. Otelin bahçesinde 2 tane ayrı havuz seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu havuzlardan bir tanesi daha eğlenceli vakit geçirmeniz için su kaydıraklıdır. Ayrıca yetişkinler için dizayn edilmiş bu havuzların dışında bir de minik misafirler için özel çocuk havuzu bulunmaktadır. Konuklarının iç rahatlığını ön planda tutan Grand Troyka Hotel ile aradığınızdan fazlasını bulacağınız bir tatil geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Zaman değerlendirmesi herkes için önemli bir olgudur. Bu olgunun içini doldurmak isteyenler için masa tenisi, dart, havuz oyunları ve spor aktiviteleri sizleri beklemektedir. Ayrıca tüm yorgunluğunuzu bir kenara bırakacağınız sauna, jakuzi ve köpük keyfi gibi rahatlatıcı aktivitelerde mümkündür. Tatil zamanını güzel değerlendirmek isteyenler için Grand Troyka Hotel, konuklarını ağırlamaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...