Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Yazıcı Mares Hotel  Otel Puanı : 3 4 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

“kayıp eşya”  5.0

Selenaotel
gözlüğüm lobide kayboldu saatini dakikasını verdim bgüvenlik kameralarından bakın diye bana cevap olarak 1500 odamız var sizlemi ilgileneceğiz tarzında bir mail attılar. kıymetli eşyanız kaybolursa yandınız.
Selenaotel08/01/2016 16:09:26

Harika bir Otel  5.0

Emin Y.
Geçtiğimiz Mayıs ayında eşimle birlikte kısa bir tatil yapmak adına Marmaris'e gittik. Öncesinden rezervasyon yaptırdğımız için direkt otelimize gittik. Mayıs ayı olmasına rağmen ortam harika idi. Doğrusu yaz henüz gelmemişken bile Marmaris'in ve Grant Yazıcı Mares Hotel'in sıcak ortamı tatil günlerimizin çok daha keyifli geçmesini sağlamıştı. Deniz kenarında olması zaten kendi başına tartışmasız güzellikleri arasındaydı. Gerek personellerin sunduğu hizmetler, gerekse otel olanakları çok iyiydi. Kendi aracımızla gitmiştik. Güvenlikli ücretsiz otoparkının olması, büyük bir zahmetten kurtarmıştı bizi. Çocuklarımızı yanımıza almamıştık. Ama bir dahaki sefere kesinlikle onları da yanımıza alıp gideriz. Çocuk oyun alanlarının olması ailece gitme fikrimi daha da pekiştirdi doğrusu.
Emin Y.28/11/2015 11:52:26

Pek Mumnun Kalmadık  2.0

Sezen Turan
Otel dizayn herşey güzel birde yemekleri güzel olsa sanki daha iyi oalcaktı gerçi zevk ve renkler tartışılmaz sonuç olarak damak zevki kimse yanlış anlamasın ama yemekleri beğenmedik biz.
Sezen Turan20/09/2014 11:34:54

“Guzel”  2.0

İrfan AKMEHMET
Suan otelde esimle konakliyoruz 1 gece. Fiyatina gore makul bir yer. Yemekler kotu degil. Tadi bozuk yemeklerde var lezzetli yemeklerde. Animasyon ekibi zayif. Musteriyle kisisel iletisim kurulmuyor baska yerlerde oldugu gibi. Denizi temiz lakin kumsal yok. Denize uzanmis portlardan denize giriliyor ve bu alanlara tekrardan cikmak hayli zor. Buna cozum bulunmali. Odalar ise gercekten kotu durumda . Otelin sinifda kaldigi nokta odalari. Eski . Baya baya eski.
İrfan AKMEHMET18/09/2014 21:35:56