Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Grand Yüksel Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Grand Yüksel Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Sahip olduğu doğa güzellikleri ile müşteri memnuniyet derecesine artı puan kazandıran Grand Yüksek Hotel Güroymak merkezinde yer almaktadır. Muş Havaalanına sadece 35 KM uzaklıkta olan Grand Yüksek Hotel kış turizmi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Otelimiz de 49 oda,2 süit oda ve 1 junior sütit oda bulunmaktadır. Toplamda 110 yatak ve 52 odaya ev sahipliği yapan otelimiz direk telefon bağlantısı, 24 saat boyunca sıcak su, LDV TV ve internet aracılığı ile hizmet vermektedir.

Geleneksel menüler aracılığı ile restaurant ve açık büfeyi vazgeçilmez bir platforma alan Grand Yüksek Hotel ile sizler de kusursuz bir konaklama hizmetine tanık olabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

1 gece kaldım ayrıldım.   4.0

Yunus R
Fiyatına bakarsanız güzel ama gel gelelim ses olayı beni çok rahatsız etti burada. Gece yatamadım doğrsu. Bu konuda yapacak da bir şey yoktu duvar mı dikelim dimi ama. Odam temiz ve güzeldi aynı zamanda koku vardı ama harika parfüm kokusu. Genel olarak kalın diyorum zaten 1 gece kaldım ayrıldım.
Yunus R20/06/2016 09:25:43

Fiyatı İle En Uygun Olan Otellerden Biri  3.0

Kamile U.
Otel konum itibari ile tam merkezde. Fiyatı ile gayet uygun bu fiyata da çok iyi bir kalite zaten beklemiyorum. Ama çalışanları bu kaliteyi bana sundular. Her istediğim yüz asılmadan güler yüzlülükle yerine getirildi. Açık büfe kahvaltısı olması bu oteli diğerlerinden ayıran bir özellik. Bol çeşit ile karnınız doyuyor. Odalarına gelince çarşafından yatağına kadar temizdi. Tek bir leke bile bulamadım. Yerler temiz banyo ve wc de aynı şekilde temizdi. Gidecek arkadaşlara tavsiyemdir.
Kamile U.28/03/2016 20:44:42