Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Green Platan Club & Otel Marmaris  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Green Platan Club & Otel Marmaris
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

4 yıldızlı Green Platan Club & Otel Marmaris, Marmaris Çiftlik te 50.000 m2 lik bir alanda masmavi denize karşı sizlere ev sahipliği yapıyor. Tertemiz havası, muhteşem doğası ve tarihi antik kent kalıntılarının atmosferinde kaliteli bir tatil keyfi yaşamak adına hemen rezervasyon yaptırın. Bu keyfi siz de yaşayın ve hissetmenin tadına varın. Otelimiz Dalaman Havaalanına 125km, Marmaris’e 35 km mesafededir.
 Green Platan Club & Otel Marmaris yetişkinler ve çocuklar için yüzme havuzu, kapalı ve açık tuzlu havuz, plajda şemsiye, şezlong ve havlu donanımı ile donatılmıştır. Çeşitli aktiviteler, profesyonel animasyon ekibi, spor, yarışmalar, geziler, ikramlar ve daha neler neler… Kendinize bir hediye verin ve mekanımızda hiç unutulamayacak dakikalar geçirin

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Pişmanım desem anlayın artık  1.0

Polat H
Otelin resepsiyonunda çalışanlar son derece saygılı ve güler yüzlüydü. Ancak yemek bölümü son derece kaba ve saygı düzeyi düşük garsonlardan oluşuyor. Otel yönetimi garsonları denetlemeyi ve takip etmeyi hiç düşünmemiş olmalı. Ayrıca lütfen odaları resimlerdeki kadar temiz tutmaya çalışın. Burada başka görüyoruz orada başka şeylerle karşılaşıyoruz.
Polat H26/05/2016 12:35:37

hayatımın hatası.  1.0

Bora S.
2013 yılının Temmuz ayında internet üzerinden resimlerine bakarak tercih ettik bu oteli. İki küçük çocuğumuz denizin yazın tadını çıkarsın istedik. Fakat otele vardığımız ilk andan itibaren pişmanlığımız başladı. Fazla sert eleştiri yapmak istemem ama sizi de uyarmayı kendime borç biliyorum. Biz bu hataya düştük siz de düşmeyin. O odalar ne öyle sanki Nuh devrinden kalmış bildiğiniz dökülüyor, eskiliğini bırakın her yer pislik içinde. çarşaflar lekeli, havlular yıkana yıkana kazık gibi olmuş. Tek güzel yanı konumuydu. Onun dışında herşeyi berbat.
Bora S.01/02/2016 01:37:31