Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Greenline Guest House  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Greenline Guest House
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 228,00 ₺

Tam anlamıyla ismi ile yaşayan bir otel Greenline Guest House. Yemyeşil bir ışık selinin içinde bir dost ve gerçek bir misafir gibi ağırlanacağınız evinizin konforunu ise asla aramayacağınız bu özel tesiste kalarak hayatın yaşanmaya değer birçok güzelliğine aynı anda tanıklık etme şansı bulacaksınız. Kalabalıkların ve şehrin kulakları sağır eden ruhu eskiten gürültüsünden uzak bir dost sesini duyabileceğiniz yakınlıkta nehrin yemen yamacında bulunan bu tesiste konaklamayı seçerek ruhunuza ve bedeninize en büyük yatırımı yapmış olacaksınız.
Greenline Guest House ismini Ağva bölgesindeki butik otellerde konaklayan misafirlerin mükemmel olarak nitelendirdiği isimler arasında ilk sıralarda görebilirsiniz. Farkın ayrıntılarda gizli olduğunu bilen işletmecileri ve işinin uzmanı personeli ile her saniyenizin keyfini doyasıya çıkaracağınız tesiste tüm konaklama birimleri konukların rahatlığı ve ihtiyacına yönelik hazırlanmıştır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Geldikten sonra notunuzu sizlerde vereceksiniz.  5.0

Sercan F
Son zamanlarda keşfettiğim bu naif mekan bana İstanbul'da hala geçmişten gelen misafirperverliği bir yandan da beş yıldızlı otellerde bulamadığım orijinalliği hissettiriyor. Yeşilliği olsun temizliği olsun ve en önemlisi harika bir havası var. Burada yaşlanmak mümkün değil inanın. Geldikten sonra notunuzu sizlerde vereceksiniz.
Sercan F09/06/2016 08:28:40

Siz buna değersiniz.  5.0

Ümran Pehlivanlı
Tesisin odalarına hayran kalmamak elde değil.Odalarda ferahlık ve sadelik göz önünde. Tatil ayrıcalığınız otelin girişinden itibaren başlıyor. Her türlü kaliteli hizmeti sunma potansiyeline sahip otelde konaklamak ve tatil yapmak oldukça güzel. Biraz fiyatı pahalı olsa da siz buna değersiniz.
Ümran Pehlivanlı27/03/2016 14:08:09