Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Güdükoğlu Saklı Bahçe  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Güdükoğlu Saklı Bahçe
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Güdükoğlu Saklı Bahçe, Safranbolu’nun eşsiz güzelliklerini size en iyi şekilde anlatan ve hatta yaşatan bir oteldir. Her sabah yemyeşil ağaçlar içinde ve kuş cıvıltıları ile uyanacaksınız. Şehrin o stresi ve gürültüsünden tamamen uzaklaşıp, Tarih’in huzur kokan kollarına kendinizi bırakın. Ve bunu yaparken de en doğru tercihiniz Güdükoğlu Saklı Bahçe’dir. Adı üstünde saklı bahçe bu saklı bahçede saklı kalmış huzuru, konforu keşfetmeye ne dersiniz? Odaları Tarih esintilerinden bir parça alınarak döşenmiş, ihtiyacınız olan her şeyin düşünüldüğü nezih bir oteldir. Samimi ve yardım sever işletmecileri de sizleri bir yabancı gibi değil tıpkı dostları gibi karşılamaktadırlar. 
Güdükoğlu Saklı Bahçe, sizin ikinci bir eviniz olacak kadar huzur ve konfor dolu bir oteldir. Safranbolu’nun eşsiz Tarihini ve doğasını bu otelde doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kafa dinlemek için buradan iyisi zor.  5.0

Mutlu V
Dışarı adım attığınızda hemen yeşil bir bahçeye giriyorsunuz ve inanılmaz atmosfer var. Tarihi yüzü bir yana temiz havası ve otantik manzarası her şeye değer güzellikte. Tavsiye ederim. Kafa dinlemek için buradan iyisi zor.
Mutlu V09/06/2016 09:48:50

Dpğanın içine gömülen otel  3.0

Yusuf Oylum
Tamamen doğanın içine gömülmüş bir otel. İşletmecileri müşterilerine adeta aileden biri gibi davranıyor. İsminin hakkını veriyor. Fiyatı da uygun olduğu için çok daha fazla tercih ediliyor.
Yusuf Oylum19/03/2016 18:14:50