Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Güllü Konak Bozcaada  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Güllü Konak Bozcaada
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Birçok ilklere sahip olan Güllü Konak Bozcaada öncelikle adanın ilk konaklama tesisi olarak bir adım öne çıkıyor. Aynı zamanda liman içindeki tek tesis olma unvanını da elinde bulunduran konuk evinde birbirinden şık bir şekilde döşenmiş konforlu on bir tane konaklama birimi bulunuyor. 
Sadece bahar ve yaz döneminde yani Nisan ve Kasım ayları arasında hizmet veren Güllü Konak Bozcaada bulunduğu konum itibari ile muhteşem bir manzarayı misafirleri ile paylaşıyor. Aynı zamanda güne zengin bir menüye sahip kahvaltı ile başlayacağınız tesisteki tüm konaklama alanlarında ihtiyacınız olabilecek her türlü detayı bulacaksınız. Yemyeşil bahçesinde huzur dolu saatler geçirebileceğiniz otelde bisiklet kiralama ve civar gezileri konusunda da otel personelinden yardım alabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Adanın incisi  5.0

Ufuk K.
Adaya atım attığınız gibi hemen karşınızda duruyor. Evet, mükemmel tatilin tek adresi diyebilirim. Yıllardır adaya gelmemize rağmen bizim tek adresimiz burasıdır. Otelin manzarası harika. Siz de mutlaka deniz manzaralı odalarda kalın. Odaların içi ferah ve aydınlık. Hiçbir eksik yok. Sabahları size elleri ile hazırladıkları muhteşem lezzetler sunuyorlar. Reçelleri ve zeytinleri tatmanızı tavsiye ediyorum. Akşam yemekleri için restoran aramamıza gerek yok. Hemen otelin altında adanın en iyi restoranı bulunuyor. Balıklar inanılmaz lezzetli. Ada genel itibari ile ülkemizin en nadide mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Gün batımının en iyi izlendiği noktalardan birinde bulunan otel beni her yıl kendine hayran bırakıyor.
Ufuk K.17/01/2016 21:57:48