Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Gültekin Pansiyon  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Gültekin Pansiyon
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yeşil bahçe içinde siz değerli konukları ağırlayan Gültekin Pansiyon, Ovabükü’nün tüm güzelliklerini bir arada yakalamanıza fırsat sunuyor. Güneşin güzelliği ve bahçedeki çiçeklerin kokusu birleşince sizlere bu dünyanın cennetini sunan tesis hizmet kalitesiyle farkını göstererek misafirlerini memnun ediyor. Evinizdeki rahatlığın aynısını burada yaşayacaksınız. Bu güne kadar gelen konuklarımızdan her zaman olumlu yorumlar aldık.

Kalitemizden asla ödün vermedik ve vermeyi de düşünmüyoruz. En mükemmel hizmetlerin yer aldığı pansiyonumuzun odalarından dış hizmetlerine varıncaya kadar en iyi şekilde tasarlayarak sizlere sunduk.

Denize sıfır konumda yer alan tesisimizden sahilde sizlere şezlong bırakarak güneşin ve kumun tadını çıkarın istedik. Tatilin keyfini yaşamak ve beklentilerinizden çok daha fazlasını yakalamak için tercih edebileceğiniz tesisimizden memnun kalacaksınız.

Odalarınızda ne güzel eşyaları kullandık ve sadelik konusunda özenle davrandık. Sizlerin rahatlığı bizler için çok önemlidir. Buranın konforu sizlere evinizi aratmayacaktır. Odalarımız klimalı ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...