Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hacı Abdullahlar Konağı  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Hacı Abdullahlar Konağı
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Bolu, Mudurnu’da, doğal güzellikler içerisinde bulunan Hacı Abdullahlar Konağı, 7 odasıyla hizmet vermektedir. Bolu'ya 52 km. Uzaklıkta bulunan otel, sakin huzurlu bir tatil arayanlar için ideal bir konaklama yeri.
Lezzetli Türk mutfağının, eşsiz lezzetlerinin sunulduğu restoranında, leziz kahvaltı sunumlarının yapıldığı Hacı Abdullahlar Konağı'nın odaları da ahşap mobilyalarla ve yün halılarla döşenmiş, yörede dokunmuş otantik kumaşlarla dekore edilmiştir.
Bünyesinde, otoparkı, restoranı, tv odası, bulunan Hacı Abdullahlar Konağı'nda aynı zamanda, uyandırma hizmeti, ek yatak, emanet kasası, gibi hizmetleri de sunmakta. Otel içerisinde internet yayını da mevcut olup, sigara içilmeyen oda seçeneği, 24 saat açık ön büro da bulunmaktadır.
Oda servisi de bulunan otel, huzurlu bir tatil için sizleri bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Dost canlısı insanlar  3.0

Kerem L
2 ay önce bu tesiste 4 gün boyunca eşim ile beraber kalmıştık. İşletme sahibi çok iyi bir insan, herhangi bir isteğiniz olduğunda her zaman yanınızda oluyor, her konu ile detaylı olarak ilgilenmesi gerçekten memnun edici. Otel ile ilgili herhangi bir problem yaşamadık, gayet güzel bir tesisti. Doğa güzellikleri içinde bir tatil geçirmek isteyen herkese şiddetle önerebilirim.
Kerem L25/06/2016 13:23:06

Dizi setlerinde kullanılan konaklar  2.0

Arkan Bozdemir
Nostaljiyi sevenler tercih etmeli onun dışında ne gözüme hitap edebildi, ne de beklentilerimi karşılayabildi. Dizi setlerinde kullanılan konaklara benziyor. Tatil yapmak için tercih edilebileceğini ya da orada konaklamanın doğru olduğunu sanmıyorum.
Arkan Bozdemir27/03/2016 12:23:59