Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hal-Tur Otel Pamukkale  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Hal-Tur Otel Pamukkale
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 155,00 ₺

Kusursuz tatil platformu ile ön plana çıkan Hal-Tur Otel Pamukkale aracılığı ile sizler de çağdaş konaklama hizmetini ön plana çıkararak harikalar yaratabilirsiniz. Ses yalıtımlı odaları ile farklılık yaratan Hal-Tur Otel Pamukkale yüzme havuzu, çocuk havuzu ve saunaya sahiptir. Beklediğiniz hizmetten çok daha fazlasını sunan Hal-Tur Otel Pamukkale travertenlere oldukça yakındıryakıÜcn mesafede yer almaktadır.
Ücretsiz Wİ-Fİ erişimi sağlayan Hal-Tur Otel Pamukkale sauna,  jakuzi, oda servisi, emanet kasa, sigara içilmeyen oda, restoran ve otopark hizmeti sunmaktadır. Müşteri bütçesi açısından oldukça uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerini karşılayan Hal-Tur Otel Pamukkale ile sizler de kusursuz tatil platformun ön plana çıkarabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İyi Hizmet her zaman artıdır teşekkürler  4.0

Seçkin S
Konakladığımız sure boyunca gerçekten çok rahat ettik.Otel personeli nazik ve yardım severdi, oda temizliği, sabah kahvaltısı, otelin konumu bizi memnun etti.Tekrar burada kalmak isterim.Her şey güzeldi.Birde sessiz ve sakin bir ortama kurulmuş.Bu en büyük artılarından birisiydi zaten.Ayrıca çalışan personele ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
Seçkin S16/03/2016 14:20:35