Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Halikarnas Ada Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Halikarnas Ada Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

.Şık ve modern odalara sahip Büyükada’daki Halikarnas Ada Pansiyon bu eşsiz kaçış noktasında uygun fiyatlara konaklama imkanı sunuyor. İkisi standart, biri balkonlu ve ikisi de ek yatak kapasiteli toplam beş oda ile hizmet veren bu pansiyonun adanın merkezine yürüme mesafesinde olduğunu ve dolayısı ile lezzet adreslerine de oldukça yakın bir uzaklıkta yer aldığını ekleyelim. 
İddialı iç dekorasyonu ile ev konforunu buluşturan Halikarnas Ada Pansiyon şehir hayatının sizden alıp götürdüklerini yerine koyabilecek kadar iddialı bir adres. Stres kaynağına bu kadar yakın olup da stresten bir o kadar uzakta keyifli bir tatil vaat eden pansiyonda konaklayan misafirler nostaljik fayton turu ile çocukluk düşü bisiklet sürme keyfini çıkarma şansını da bulacaklardır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kusursuz mükemmel bir mekan.  5.0

Ramazan Melek
Tesis sessiz ve şirin.eğer sessizliği seviyorsanız güzel bir yer. Odalar biraz küçük olsa da iki kişi için yeterli olabiliyor. Temizlik konusunda zaten bizler girerken yapılmıştı ve biz odaya geçerken hemen o anda tekrardan çarşaflar değişti ve bu durum hoşumuza gitti eşimle. Tek kelime yemeklerinden temizliğine ve daha birçok şeyine kadar kusursuz mükemmel bir mekan.
Ramazan Melek06/06/2016 14:30:08

çok güzel bir tatildi  4.0

Kübra K.
Ben fırsat buldukça kaçarım adalara ve öyle güzel zaman geçiriyorum ki dönmek istemiyorum geri. Kalsam oralarda iş güç olmasa yaşasam öylece ama malum hayat mücadelesi çalışmak zorundayım. Ama şanslıyım ki adalara sık sık gelebiliyorum. Bu pansiyonu da çok severim. Ufak ve sakin bir yer burası. Kafamı dinliyorum. Denize karşı kitabımı okuyup kendimle zaman geçiriyorum. Hem burası adanın merkezine de yakın çıkıp yürüyorum mis gibi hava ve doğa ile iç içe daha ne isteyim. Sahile iniyorum bazen balık tutuyorum, sabır işi balık ama çok seviyorum ben. Bazen de bisiklet kiralıyorum adayı gezmek çok zevkli.
Kübra K.13/03/2016 21:20:30