Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Han Hostel Ankara  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Han Hostel Ankara
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Düşük bütçesine rağmen gezginci ruhunu doyurmaktan geri kalmayan bir nevi sırt çantalı seyyah olarak adlandırılan konukların ilk tercihi hostellerde konaklamak. Hem fiyat açısından uygun hem de sosyalleşme aracı olarak kullanılabilecek bu tür konaklama için Ankara’da da pek çok adres bulunuyor. Bu adreslerden biri olan ve 2011 yılında hizmete açılan Han Hostel Ankara Kızılay ve alışveriş merkezleri gibi gidilmek istenen noktalara yürüme mesafesinde olduğu için de sıklıkla tercih edilen bir isim. 
Han Hostel Ankara içerisinde tek ve çift kişi konaklama imkanı sunan 60 oda bulunuyor. Cebeci semtinde yer alan tesiste ayrıca her sabah açık büfe kahvaltı servisi de yapılıyor. Şehir manzaralı üst kat terasında yemek servisinin de yapıldığı hostelin tüm odalarında banyo, çalışma masası ve buzdolabı gibi gerekli detaylar unutulmamış. 24 saat resepsiyon hizmeti ile birlikte güvenlik ve konsiyerj hizmeti de bulunan tesiste konforlu bir tv salonu da bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Başkent'e yakışır  5.0

Feride B
Konumu açısında mükemmel bir yere sahip. Kızılay, Anıtkabir gibi önemli noktalara 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunması tercih sebebim oldu. İşim zaten Kızılay'da olduğu için burada kaldım. Temizlik açısında Başkent'e yakışır bir otel. Performans açısından da yeterli buldum çalışan arkadaşları.
Feride B03/06/2016 10:51:27

İlgide Birinci  4.0

İsmail O.
Türkiye'de seyahat ettiğim sürece birçok kez Han Hostel'da kaldım. Fakat Han Hostel Ankara Kızılay'da bana gösterilen ilgi ( özellikle mehtap hanım ve nilüfer hanımın ilgisi ) beni çok memnun etti. Kahvaltı için hazırlanan tabakların bir numara olması ve odalardan lobiye kadar Han Hostel Ankara Kızılay'ın her köşesinin temiz olması çok hoşuma gitti.
İsmail O.07/03/2016 13:28:34