Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hekim Konağı Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Hekim Konağı Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 126,00 ₺

Kapadokya gezilerinizi daha güzel hale getirmek, binlerce yıllık bir tarihi gezi yapma şansına sahip olmak için sizlere Ihlara Vadisi mevkiinde en iyi şekilde hizmet veren Hekim Konağı Butik Otel’i konaklama yeri olarak tercih etmenizi öneriyoruz. Otelin misafirleri için sunduğu hizmetlerin oldukça kaliteli olması, tatil adına aranan her şeyin kolay bir şekilde bulunabilmesini sağlaması, günlerinizin daha güzel ve keyifli geçmesini sağlayacaktır. Hizmet kalitesinden ödün vermeden günümüze kadar en iyi şekilde çalışmalarını sürdüren Hekim Konağı Butik Otel’in tüm odalarında; banyo, WC, saç kurutma makinesi, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmetleri bulunmaktadır. Otelin kendine ait taş yapılı 200 kişilik kapalı, 70 kişilik teras restoranında sevdiklerinizle bir arada yörenin lezzetlerini tadabilirsiniz. Keyifli zamanlarınızı değerlendirmek ve dilediğiniz gibi doğa yürüyüşü, Kapadokya balon turu, gezi turlarına katılmak için elde etmek istediğinizden çok daha fazlasını yakalayabileceğiniz Hekim Konağı Butik Otel ile daha kolay olacaktır.
Zamanınızı değerlendirmenin eşsiz güzelliklerini yakalamak için sizlere önerdiğimiz seçeneklerden olan Hekim Konağı Butik Otel’i mutlaka tercihleriniz arasında bulundurmanızı öneriyoruz..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Genel olarak kaldığım en güzel oteller listesine girdi burası.  4.0

Burcu G
Dekoru ve güzelliği harika. Gelen konuklara gösterilen ilgiyi daha önce bir yerde görmedim ve bu konuda takdir ettim burayı. Ayrıca odalardaki klimalar yeniydi sanırım ayarlayamayınca biraz fazla soğuk oldu hastalanıyordum az daha :) Genel olarak kaldığım en güzel oteller listesine girdi burası.
Burcu G12/06/2016 09:50:02

Sessiz sakin ve huzurlu  4.0

Merve B
İç ve dış görünüş oldukça güzel ve temizdi.Ağırlama konusunda da ustalar.Yemekleri oldukça güzel.Yer ve konum olarak iyi ve huzurlu.Sessiz sakin olması kafa dinlemek için birebir.
Merve B20/03/2016 14:21:04