Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Herakles Termal Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Herakles Termal Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 84,00 ₺

Sahip olduğu mimari yapısı ile ön plana çıkan Herakles Termal Otel ile enerji toplamanın tam zamanı. Kendinizi şımartarak kusursuz tatil platformundan faydalanmak artık çok basit. Beklentilerinizden çok daha fazlasını sunan Herakles Termal Otel, sahip olduğu çalışma ekibi ile memnuniyetin desteklenmesini sağlamaktadır. Olağan vizyonunu geliştirerek farklılık sağlayan Herakles Termal Otel, sahip olduğu SPA merkezi ile tercih sebeplerini artırmaktadır.
Denizli’nin vazgeçilmez adresi olarak değerlendirilen Herakles Termal Otel müşteri bütçesine uygunluk gösterecek planlamalar ile ön plana çıkmaktadır. Otelimizde otantik havanın elde edilmesini sağlayan Türk Hamımı bulunmaktadır. Dilerseniz bar cafe, restoran, masaj, emanet kasa ve güzellik salonu hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Termal Otel Harika  4.0

İrem F.
Daha önce hiç termal otelde kalmamıştım. Vücudumun belli bölgelerinde olan ağrılar için yakın tanıdıklarım bana Herakles Termal Otel',i tavsiye etti. Haftasonu bir kaçamak yapıp gittiğim Herakles Termal Otel'den gerçekten memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hem havuzu hem de termal servisleri ile güzel vakit geçirdim. Daha önce termal hizmetler ile ağrıları geçen insanlara çok inanmazdımama bizzat kendim bu şekilde iyileştim. Herakles Termal Otel'i tercih edebilirsiniz.
İrem F.28/03/2016 13:28:52

Huzur,sessizlik ve güzellik  5.0

Uğur Refik L
Mükemmel bir otel. Çalışan personel güler yüzlü. Yemekleri güzel. Sadece oda ile ilgili sorunumuz oldu. Onu da anında çözdüler.Odaları oldukça temiz ve rahat.Eşyalar özellikle oturmaya kıyılmayacak kadar güzel duruyorlar.Müşteri rahatı için her şey yapılmış.Akşamları sessizlik ve huzur en değişilmez olay burada.Aileniz ile güvenle kalıp huzurlu ve rahat tatil yapacağınız mekanlardan birisi bence.
Uğur Refik L26/03/2016 10:02:35