Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Heybeliada Yalı Pansiyon  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Heybeliada Yalı Pansiyon
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 130,00 ₺

Marmara Denizi’nin ortasında hem macera hem romantizm hem de sessiz sakin bir dinlenme adına Heybeliada Yalı Pansiyon adresini seçerek unutulmaz bir tatil yaşayacaksınız. Konaklayan misafirlerden hilafsız tam puan alan ve mükemmel olarak adlandırılan bu tesiste yalnızca beş oda bulunduğu için önceden rezervasyon yaptırmanız yerinde bir karar olacaktır. 
Tek kişilik konaklama imkanı sunan, çift kişi ağırlayabilecek kadar büyük olan ya da ailecek konaklama imkanı sunan farklı oda seçeneğine sahip Heybeliada Yalı Pansiyon bünyesindeki her odada ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır. Bir aile işletmesi olan bu şirin pansiyon sizlere evinizin sıcaklığını ve beş yıldızlı otelleri aratmayan profesyonel misafirlik anlayışını bir arada sunma başarısı gösteriyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temiz Pansiyon  5.0

Pomat F.
Eğer laubali mekanlardan uzakta aileniz ile birlikte aile ortamında birkaç huzurlu gün geçrmek istiyorsanız Yalı Pansiyonu tercih edebilirsiniz. Ben eşim ve iki çocuğum ile birlikte burayı tercih ettim. Gerçekten de çok memnun kaldım, özellikle odaların temizliği beni mutlu etti Çünkü çocuklarımdan bir tanesi astım hastası ve toza alerjisi var. Bu yüzden kesinlikle herkese Yalı pansiyonu tercih ediyorum.
Pomat F.28/03/2016 18:38:50

Burayı asla unutmayacağım.  5.0

Erdem G
Hiç bitmesini istemediğim kısa bir tatil oldu. Konukseverlik, güler yüz, sıcaklık arıyorsanız, stressiz tertemiz bir havada tertemiz bir otelde kalmak istiyorsanız kesinlikle öneririm. Bu arada kahve keyfini de hiç unutmayacağım.Eşim ile özel 2 gün bizlere aşk açısından tazeleme niteliğinde oldu.Burayı asla unutmayacağım.
Erdem G26/03/2016 09:04:55