Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hilal Termal Hotel  Otel Puanı : 1 4 kişi yorum yapmış.

Hilal Termal Hotel
%20 4 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Afyon Gazlıgöl de bulunan tesisimizde harika bir tatil geçirmek için hazır olun. Şifa kaynağı şehrimizin, nadide tesislerinden biri olan Hilal Termal Hotel, siz konuklarımızın her ihtiyacını gidermek doğrultusunda adımlar atıyoruz. Sizlere daha iyi hizmetler verebilmek adına ‘’tatil’’ düşüncesinin yanına ‘’tedavi ve şifa merkezi’’ isimlerini de ekiyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü romatizmal, cilt, böbrek, metabolizma ve daha bir çok hastalığa tedavi olabilecek imkanlar sunuyoruz. Sağlıkla dolu bir tatil geçirmek için en doğru adrestesiniz.

 Sizlere sunacağımız hizmetlerimiz arasında odalarımızda uyandırma servisi, banyo, fön makinesi gibi olanaklarımızın yanında tesis genelinde Türk Hamamları, açık ve kapalı havuzlar, erkek ve bayan ayrı düşünülen havuzlar, bowling, sinema salonu, restoran ve market hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Otopark, internet ve 24 saat açık ön büro hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sakın ha sakın.Ne dış müşteri,nede devremülk sahibi olun !!!  1.0

Kütahya'lı
Babam devremülk sahibi.Yaklaşık7-8 sene gibi oldu.Akkuş termalden diye alındı.İnşaat bitesiye kadar Hilal Termalden kullanacaksınız,bitince oraya geçeceksiniz denildi.Bazı bloklar 3-4 yıl önce devreye girdi,bir kez orada kaldılar.Sonra çöküşbaşladı.Akkuş ailenin soyadı,Hilal kızının adı.İki termal sahibi ancak yönetim denen bişey yok.Tam rezalaetti.Sonraları yok Hollanda lılara satıldı,yok ismi değişti falan derken şuan Aydın termalde olduğu söyleniyor.Hafta içi babamı arayıp tapularınız hazır gelip alabilirsiniz diye Hilal termalden aramışlar.Bi umut deyip basıp gittik,ne tapusu yeni hayali ürün satma peşinde olan bir kaç kancığı oturtmuşlar resmen enayi arıyorlar.Başka bir kaynaktan aldığımız bilgiye göre Hilal ve Akkuş termal kayyumdaymış,yani devlet el koymuş yönetime ve mülklere.Sahipleride yurtdışında kaçakmışlar.SAKIN OLA SİZDE BOŞ VAATLERE KANIP DEVREMÜLK İŞLEMLERİ İÇİN FALAN ASLA GİTMEYİN,KANMAYIN TELEFON EDENLERE.KAYYUMDA OLDUĞU SÜRECE NE SATABİLİRSİNİZ NE DE ALABİLİRSİNİZ.
Kütahya'lı 30/08/2020 20:44:21

Yazik  1.0

Elif Ibili
Gerçekten berbat bir yer.Gecen yıl elektrik kesintisi yüzünden burnumuzdan gelmişti.Mecburen almış olduğumuz için tarih ayarlamak istiyoruz tlfonlari açan bile yok.
Elif Ibili02/08/2017 15:08:25

başka yer bakın.  1.0

Cemalettin O.
İdare eder bir yer diyeceğim ama onu bile diyemiyorum. Ailece bir termal keyfi yapalım dedik, o da kursağımızda kaldı. Odalar kirli, banyo deseniz öyle. Hizmet kalitesi yerlerde, kahvaltıyı evden götürseniz daha çok çeşit çıkarırsınız. Asla tavsiye etmem.Paranızı da zamanınızı da boşa harcamayın. Civarda başka bir sürü alternatif var. Onları değerlendirin. Ayrıca belirtmeyi unuttum; termal havuzunda hijyenden eser yok. Bir daha kesinlikle gitmem.
Cemalettin O.27/06/2016 09:16:07

Rezalet rezalet rezalet  1.0

Gökhan Damat
Rezalet rezalet rezalet.Bu nedir arkadaşım ya bir temizlik olmaz mı otelde.İnsanlar duş almadan havuza alıyor nerdesiniz yönetimde ki arkadaşlar.Para alıyorsunuz hizmete gelince sıfır.Eğer amacınız sadece para kazanmaksa bırakın bu işi başka şeyler yapın ve insanların zamanını boşa harcamayın.Mecburen iş için geldiğimde 2 gece başka otellerde yer olmadığı için kaldım ve keşke arabamda yatsaydım.Verdiğim paraya yazık.Kesinlikle tavsiye etmiyorum
Gökhan Damat23/03/2016 15:06:29