Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Hisarönü Bungalow  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Hisarönü Bungalow
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Marmaris'in Datça yönünde gizlenen köylerinden ilki Hisarönü. Çam ormanlarının arasından usul usul ilerlerken Hisarönü Bungalow'la karşılaşır, yemyeşil doğanın tadını minimal dizaynlı odalarda çıkarabilirsiniz.  Yazın sıcağınında serinleyip, rahatça güneşlenebileceğiniz büyük açık bir yüzme havuzuna sahip olan tesis, bahçesindeki minderler, hamaklar ve dinlenme yerleriyle çocuklu ailelerin ve kalabalık grupların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir hafta kaldım  4.0

Meryem N
Bir hafta boyunca konakladığım tesislerden biri burası. Odalarda hiçbir eksik yok her şey tam donanımlı bir şekilde hazırlanmıştı. Buraya gelirseniz doğa yürüyüşleri yapmanızı öneririm, gerçekten keyif verici bir şey. Kız kardeşim ile beraber bisiklet gezintisine çıkmıştık, böyle bir ortam da gerçekten çok memnun edici bir aktivite olduğunu söyleyebilirim. Spor eğitimleri veren bir işletme , bu da bir tesis için artı değer bence. Hayal ettiğimden daha fazlasını bu otelde buldum diyebilirim.
Meryem N28/06/2016 08:13:07

Gönül rahatlığı ile gelin  3.0

Meryem L
Marmaris'de gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz bir yer burası. Odalar aydınlık ve ferah ayrıca güzel bir şekilde dekore edilmiş. Keyifle kaldığım otellerden biri oldu burası. Personellerin hepsi güler yüzlü insanlar hepsi ailem gibi oldular. Ailem ile beraber bu otelde konakladık. Küçük kızım havuzdan çıkmak istemedi. Hijyene önem veren bir olduğu için ilk tercihimiz oldu.
Meryem L28/03/2016 09:38:20