Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

History Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

History Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 198,00 ₺

Olağanüstü hizmet planlaması ile ön plana çıkan History Hotel kusursuz planlaması ile istek ve taleplerin yerine getirilmesine olanak tanımaktadır. Olağanüstü hizmet anlayışı sayesinde farklılığın elde edilmesine destekleyen History Hotel modern yapısı ile farklılığın oluşmasına imkân tanımaktadır. 
3 yıldızlı tesis niteliğine ev sahipliği yapan History Hotel restoran, araç kiralama,  kuru temizleme, emanet kasa, ücretsiz gazete, 24 saat boyunca açık ön büro hizmeti sağlamaktadır. History Hotel’in tüm odalarında eşya dolabı, havlu, fön makinesi, internet, telefon, tuvalet ve banyo yer almaktadır. Olağanüstü sonuçların elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak nitelendirilen History Hotel detay ve ayrıntılara dikkat aile ortamı sıcaklılığında konaklama hizmetinin ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bundan fazlası evim  5.0

Gülşah D
İş seyahati için geldiğimiz İstanbul'a bu oteli şirketimiz seçtiği için kaldık. iyi seçim olmuş. Otele girişte otantik bir ortam ve sıcak bir karşılama oldu. Ayrıca odalarımıza çıktığımızda gerçekten harika bir manzara ve temizlik vardı. Bundan fazlasını ben anca evimde yaşarım diyorum ve sizlere de tavsiye ediyorum.
Gülşah D03/06/2016 09:22:35

huzurlu ve bol gezmeli bir tatildi  4.0

İpek İ.
Eşimle ilk İstanbul tatilimizi geçirdiğimiz otel ve biz burayı çok sevmiştik. Sakin ve huzur dolu bir otel burası. Dolu dolu bir tatil planı ile gittik oraya yorgunluk falan hiç umurumuzda olmadan deli gibi gezecektik. İlk gece rahat uyuyamazsak otelden ayrılacaktık çünkü bizim için rahatlık çok önemliydi. Ama her şey çok güzel gitti ve oda ve yatak çok rahattı. Çok temizdi hem de aklımızda şüphe olmadan kaldık. Eğer öyle olsaydı yemekleri yerken de içimiz rahat etmezdi belki de yiyemezdik. Ama yemekleri de gönül rahatlığı ile yedik ve çok da beğendik. Çalışanlarla da aramız çok iyiydi. Çok ilgilendiler bizimle ve çok da güler yüzlüydüler.
İpek İ.11/03/2016 17:32:09